Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.5. 2018 17:38
sport a vztahy šílený bizár

Tenista Štěpánek řeší problém: Nevěra s Ornellou Koktovou!?

Radek Štěpánek
Zdroj: Profimedia

Dnes již bývalý český tenista Radek Štepánek se těší na narození svého prvního dítěte, které očekává se svojí přítelkyní a bývalou manželkou Nicole Vaidišovou. Radost mu ale rozhodně nedělá bizarní celebrita Ornella Koktová, která během pro Blesk.cz prozradila, že s dvojnásobným vítězem Davis Cupu prožila krátký románek!

Celá rodina Koktových, to je kapitola sama pro sebe, která by vydala na hodně laciný román z červené knihovny. V posledních dnech se ale internet baví hlavně napjatými vztahy mezi matkou Monikou a dcerou Ornellou.
 


 

Ty dvě si nemohou přijít na jméno a během natáčení pro Blesk.cz na sebe začaly vytahovat pěkně špinavé prádlo! Matka totiž na Ornellu prozradila, že kdysi podváděla svého manžela, zkrachovalého podnikatele Josefa Koktu.

 

"Chodila s Radkem Štěpánkem, pak tam byl nějakej fotbalista,“ vyjmenovávala matka jména dceřiných milenců. To si Ornella pochopitelně nenechala líbit a uváděla věci na pravou míru.
 

 

"Dneska se s Radkem nestýkám, ale napsali jsme si třeba na Vánoce,“ vysvětlovala vždy vyzývavě oblečená Ornella.

 

Aby se ale ke starému románku vyjádřila i druhá strana, Blesk se zeptal samotného Štěpánka, jak to údajně před dlouhými sedmi lety bylo.
 

14

GALERIE: Ornella Koktová měla mít románek s Radkem Štěpánkem

Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová a Radek Štěpánek

Matka Monika a dcery Ornella a Charlotte

Hodnocení:


 

"Je to absolutní nesmysl a dál nemá cenu se v této žumpě pohybovat, protože takto může říci kdokoli cokoli o komkoli,“ vzkázal prostřednictvím mluvčího českého tenisu Karla Tejkala.
 
 

Štěpánek v minulosti vystřídal několik partnerek, ale Ornella mezi nimi prý nebyla:

15

GALERIE: Radek Štěpánek a jeho partnerky z řad tenistek

Zdroj: Profimedia

Martina Hingisová a Radek Štěpánek

Hodnocení:

Kromě Štěpánka měla ale dychtivá Ornella mít vztahy i s dalšími muži, ale o těch prý Kokta dávno ví.

 

"Manžel o všem ví, nemám před ním žádné tajemství. Rozhodně to nebyla nevěra, jak se tu ta čarodějnice snaží tvrdit,“ obhajovala se Ornella před matkou.

 

Štěpánek, který se nemůže dočkat premiérové role otce, toho měl nejspíš už tak akorát a jasně řekl, co si o celém "skandálu" myslí. "Jsem rád, že se žumpa zavřela,“ vzkázal Blesku tenista.

TN.cz