Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 9. 2017
Zpověď O milostném životě

Tenisový pár lesbiček: Hráčky se rozpovídaly o společném životě!

Conny Perrinová a Tara Mooreová
Zdroj: Profimedia / instagram

Conny Perrinová a Tara Mooreová jsou tenistky, ale také životní partnerky. Když se v květnu proti sobě musely postavit na turnaji v Rabatu, výsledek i rivalita šly stranou. Teď se hráčky svěřily se svým soukromým životem v rozhovoru pro New York Times.

Láska je láska a prochází nejen žaludkem, ale i skrz sportovní prostředí. Tenistky Conny Perrinová a Tara Mooreová, které se otevřeně přiznaly k tomu, že jsou lesbičky a žijí spolu, teď v rozhovoru pro New York Times prozradily víc ze svého soukromí. "Pokud je šťastná, tak jsem i já. Nejsme jenom přítelkyně, ale také nejlepší kamarádky a jsem také největším fanouškem Tary," vyprávěla Perrinová.

 

 

Když v květnu došlo k jejich vzájemnému zápasu na turnaji v Maroku, rivalita šla stranou. "Bylo to, jako kdyby jste šli hrát s vaší nejlepší kamarádkou," popisovala Mooreová. "Prostě jdete na kurt, odehrajete zápas, pak si od sebe dáte na chvíli pauzu a je všechno v pořádku. Člověk musí být dostatečně vyzrátý na to, aby dokázal zápas oddělit od života," dodala.Doma se vzájemně podporují a nejen tam. "Randit s někým, kdo nerozumí tenisu a věcem okolo něj by bylo těžké. My si uvědomujeme, že kvůli tenisu jsme často od sebe a musíme občas každá cestovat po vlastní ose," řekla Perrinová.

lju TN.cz