Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 7. 2017
Fotbalista Fotka z dětství

Tenhle prcek se stal fotbalovou hvězdou. Poznáte, o koho jde?

Wayne Rooney
Zdroj: Instagram
Wayne Rooney

Poznali jste chlapečka na první pohled? Nebo stále ještě netušíte, o koho jde? Než vám to prozradíme, dáme vám pár indicií, které vám snad pomohou. Je to fotbalista, kterému je dnes přes třicet let. Ve své sbírce má mnoho cenných trofejí včetně toho, že se stal šestkrát vítězem Premier League, jednou vyhrál Ligu mistrů a jednou Evropskou ligu. Teď přestoupil zpátky do Evertonu.

Ano, asi už správně tušíte, že jde o bývalou hvězdu Manchesteru United a anglické reprezentace a současného útočníka Evertonu FC. Na fotce je Wayne Rooney, který se o snímek podělil s fanoušky na sociální síti.

 

Wayne Rooney
Zdroj: Instagram Wayne Rooney dnes a v dětství

 

"Držel jsem to v tajnosti 13 let, ale celou tu dobu jsem doma s dětmi nosil pyžamo Evertonu," prohlásila po návratu nová evertonská 10ka. A noční úbor nosil Rooney už od dětství, jak je vidět na fotce.

 

 

Wayne Rooney opustil po 13 letech Manchester United a vrátil se do Evertonu. Během třinácti let nastřílel za Manchester rekordních 253 branek a vedl ho jako kapitán. Získal s ním pětkrát ligový titul, jednou Anglický pohár a také triumf v Lize mistrů. Za národní tým nastřílel 53 gólů.

lju TN.cz