Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2017
Podpůrné látky Domácí prostředek

Tenhle mladík má přes bicák 65 cm. Ruce mu ale možná amputují!

Kirill Tereshin
Zdroj: VKontakte

Kirill Tereshin, jednadvacetiletý mladík z Ruska, je odstrašujícím případem pro všechny, kteří experimentují s látkami, které uměle vytváří svalovou hmotu. Jeho biceps má obvod 65 centimetrů. Hrozí mu ale amputace obou horních končetin.

Lidé si z něj utahují, že vypadá jako Pepek námořník. Jenže důvodů k smíchu moc není. Kirill Tereshin si vypěstoval bicepsy pomocí domácího přípravku, který si aplikoval injekcemi. Jeho experiment ho ale možná bude stát obě ruce. Doktoři mu je kvůli zdravotním potížím chtějí amputovat.

 

Kirill Tereshin
Zdroj: VKontakte

 

I tak ruský mladík dál pokračuje v aplikování podpůrné látky. Ta je složena ze syntholu, lidokainu a alkoholu. Fotky, které dal Tereshin na sociální sítě ukazují, že jeho bicepsy natékají a jsou doslova fialové. Jednadvacetiletý „kulturista“ si chce stejným způsobem napumpovat i hrudník a ramena.

 

 

A proč to všechno? Chce získat fanoušky na instagramu a pak se stát třeba i pornohercem. Jenže v rukou se mu tvoří záněty. Ty nemohou být odstraněny jinak, než amputací. Podle doktorů mu ke všemu hrozí poškození mozku, respektive mrtvice.

lju TN.cz