Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 11. 2017
Fotbal Čtyřnohý narušitel

Tempo zápasu udával pes: Podívejte se, co způsobil! VIDEO

Pes na hřišti
Zdroj: YouTube.com

Vskutku nečekaná posila vyběhla na hřiště v utkání třetí argentinské ligy. Na trávníku se totiž hned dvakrát objevil pes a evidentně to byl příznivec hostů! Už po pár vteřinách na zeleném pažitu totiž fauloval jednoho z domácích obránců, který to vzal ale s humorem a neposedného čtvernožce ještě odnesl do bezpečí.

Ty chvíle náramně pobavily všechny přítomné! Jelikož samotný zápas mezi kluby Central Cordoba a Sportivo Las Parejas příliš vzruchu nenabídl, o zábavu fanoušků se rozhodl postarat zlobivý pes.
 
Toho už zjevně nebavilo být jen pouhým divákem, a tak vtrhl na hrací plochu, kde se aktivně snažil získat míč. Zadáci domácích však pro jeho vrtochy neměly pochopení. Nevítaného návštěvníka úplně ignorovali a dál si nahrávali mezi sebou, což se ale jednomu z nich zle vymstilo.
Psík totiž obránci Marcosu Sanchézovi zezadu bez pardonu podrazil nohy, takže si nebohý fotbalista pěkně ustlal na zemi. Svému zákeřnému přemožiteli ale ihned odpustil a ještě ho v náručí přenesl do rukou pořadatelů.

Roztomilý narušitel se však s rolí pouhého přihlížejícího odmítl smířit. Za chvíli byl tak zpátky na trávníku, když tentokrát se rozhodl zdržovat brankářovu rozehrávku. Jak to s ním nakonec dopadlo, se podívejte na videu.

fre TN.cz