Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2017
Fotbalista Alkohol a skandál

Těhotná manželka Rooneyho: Odešla s dětmi, zvažuje rozvod!

Wayne Rooney
Zdroj: Twitter/Instagram/Profimedia

V brzkých ranních hodinách, v pátek byl policií zadržen bývalý kapitán anglické reprezentace Wayne Rooney. Při dechové zkoušce mu byla naměřena hodnota 2,5 promile alkoholu. Tím všechny trable bujarého večírku začaly. Poté se provalilo, že za vším byla jedna neznámá kráska z baru, která později přiznala, že se s Rooneym líbala a mazlila. Jeho těhotná manželka, která se teď vrátila z dovolené, sebrala děti a odešla z domu ke svým rodičům. Údajně zvažuje i rozvod.

Žít po boku Wayna Rooneyho není jednoduché. Jeho manželka Coleen to víc lépe, než kdokoliv jiný. Už mu tolikrát odpustila tolik skandálů, ale čeho je moc, toho je příliš. Spolu se svými dětmi trávila dovolenou na Mallorce, zatímco její manžel v alkoholovém opojení zpíval a tančil v baru a poté sedl opilý do vozu.

 

 

Jenže nešlo o jeho automobil, ale o VW Beetle jisté Laury Simpsonové. Ta Rooneyho svedla v baru a byla i u toho, když fotbalistu Evertonu zastavila hlídka a odvezla ho s 2,5 promile na policejní stanici. Hned druhý den se otevřeně svěřila médiím. Když se jí novináři ptali, jestli plánovala mít s Rooneym sex, odpověděla, že možná. "S nikým nejsem a můžu se bavit. Políbili jsme se, objali a prohodili nějaký ten žertík, šlo o neškodnou zábavu," řekla Laura.

 

 

Tím Rooneymu rozhodně nepomohla, spíš naopak. Jeho manželka Coleen Rooneyová toho má totiž už dost a podle deníku The Sun zvažuje rozvod. "Odešla k rodičům a společně se rozhodují, co mají dělat. V této chvíli ale prý všichni cítí, že je konec (manželství)," uvedl pro The Sun zdroj z blízkého okolí rodiny, který si nepřál být jmenován.
 

 

Rooney už v minulosti měl různé aférky s jinými ženami, utrácel obrovské sumy v kasinech a holdoval alkoholu. "Byla to poslední kapka. Coleen se chystá ho opustit," pokračoval zdroj. "Wayne se musel manželce už několikrát omlouvat za spoustu věcí, ale tahle byla nejhorší. Je to hrozné," vracel se zdroj k Rooneyho skandálům.

 

Wayne Rooney se syny a manželkou Coleen
Zdroj: Instagram Wayne Rooney se syny a manželkou Coleen
 


Manželka Coleen, se kterou má Rooney syny Kaie (7), Klaye (4), Kita (1) a čeká s ním další dítě, trávila dovolenou na Mallorce a až teď se vrátila do Anglie. "Chtěla hned vědět, co to mělo s tou majitelkou vozu znamenat, ale Wayne řekl, že se mezi nimi nic nestalo. S tím se ale Coleen nespokojila. Dokáže si domyslet, co by se stalo, kdyby je nezastavila policie. Coleen už Waynovi nevěří," dodal zdroj.

 

A takhle vypadá svůdnice Rooneyho Laura Simpsonová...

15

GALERIE: Laura Simpsonová

Zdroj: Twitter

Laura Simpsonová

Hodnocení:

 

Rooney, který nadýchal okolo 2,5 promile, byl policií převezen na policejní stanici a ještě týž den propuštěn a svým agentem odvezen domů. Rooneyho teď čeká soud, který rozhodne, jaký trest mu bude vyměřen. Podle anglického zákoníku mu hrozí odnětí řidičského oprávnění na 12 mesíců a až půl roku odnětí svobody.

lju TN.cz