Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 21.6. 2017 10:10
to nevymyslíš dobrá finta

Fanoušek v Tatarstánu se ’oženil’ s Ronaldem. Má to v dokladech!

Fanoušek Cristiana Ronalda
Zdroj: Profimedia

Fanoušek v Kazani tak moc toužil po podpisu od svého fotbalového idolu Cristiana Ronalda, že nechal Portugalce, aby se mu podepsal. Ale co víc, podpis si nechal zapsat do cestovního pasu a navíc do kolonky "rodina a vztahy", takže se Ronaldem defakto "oženil". Cestovní pas mu tak Ronaldo zničil, ale fanoušek se ho nechce za žádnou cenu vzdát.

Ronaldo je společně s portugalskou reprezentací momentálně na Konfederačním poháru, ale novinářům se kvůli kauze s daněmi vyhýbá.

 

 

K fanouškům je ale laskavější a tak se jednomu z nich na letišti v Kazani podepsal. Co na tom, že svůj podpis umístil do cestovního pasu a ještě navíc do kolonky "vztahy".

 

"Ronaldo šel náhodou přímo kolem nás. Dal autogram několika fanouškům a už byl na odchodu. Řekl jsem si: Tak to je konec, neměl jsem štěstí. Ale v tom se k nám vrátil a já jsem se k němu bez rozmýšlení natáhl se svým otevřeným pasem. Nic jiného jsem s sebou neměl. Ani jsem se nepodíval, kterou stránku jsem měl otevřenou. Chtěl jsem jen, aby byla prázdná, a bůhví proč to byla zrovna stránka s rodinným stavem. Doteď nedokážu popsat emoce, jaké to je, když tvůj hrdina stojí jen několik centimetrů od tebe. Zatajil se mi dech, dokonce jsem ztratil schopnost mluvit. A když už jsem se vyprostil z davu a trochu se vzpamatoval, dostal jsem z toho emocionální extázi,“ citoval Nikitu deník Komsomolskaja pravda.

 

 

Jedenadvacetiletý Nikita pak na svém profilu na sociální síti pak napsal:

 

"Dnes jsem se oficiálně oženil s Ronaldem!".

 

Smirnov se ale pasu, který je Ronaldovým podpisem znehodocen, nechce za žádnou cenu vzdát a je dokonce ochoten zaplatit i pokutu, jen aby si mohl svůj pas nechat.

mm TN.cz