Publikováno 9. 10. 2017
NHL Hokejová noc

Šílená zranění z posledních hodin v NHL: FOTO jen pro silné povahy!

Ben Bishop
Zdroj: NHL media

Zápasy NHL jsou o hvězdách, krásných gólech, ale k hokeji patří i tvrdost a bohužel čas od času i nepříjemná zranění. V posledních hodinách k ním došlo a jejich následky vypadají děsivě. Obránce Iana Cola z Pittsburghu trefil puk po prudké střele přímo do zubů. Maska Bena Bishopa zase neustála tvrdý projektil a rozsekla mu obočí.

Na dnešek se hrál sice jediný zápas, ale ty víkendové ještě doznívají. V zápase Pittsburghu a Nashvillu, tedy v repríze loňského finále, nedohrál obránce tučňáků Ian Cole. Tomu vyslal jednu golfovou přímo do zubů predátor Roman Josi.

 

 

Výsledkem jsou vyražené dva přední zuby, jeden poškozený, přeseknutý horní ret a několik stehů. Ostatně, podívejte se na fotku níže, jak to vypadalo před ošetřením. Fotka je ale opravdu jen pro silné povahy.

  

Ian Cole a jeho poranění rtů
Zdroj: facebook Ian Cole a jeho poranění rtů

 

Na zápas Dallasu a Vegas bude chtít zase rychle zapomenout gólman Stars Ben Bishop. Ten se přesvědčil, že i dnes, v době, kdy je hokejová výstroj opravdu kvalitní, může dojít ke zranění. Když na něj z ostrého úhlu vypálil Reilly Smith, kotouč se mu zastavil o masku, o kterou se mu docela kuriózně rozseklo obočí.

 

 

Také Ben Bishop se „pochlubil“ fotkou z doktorského křesla před ošetřením. Nebylo to tak hrozné, jako v případě Iana Cola, ale o pěkný pohled se také nejednalo.

 

Ben Bishop a jeho rozseknuté obočí
Zdroj: Twitter Ben Bishop a jeho rozseknuté obočí

 

Dnes v noci pokračují boje v nejprestižnější hokejové lize světa. Ty můžete znovu sledovat na stanicích Nova Sport. První utkání začíná už v 19:00, kdy Boston hostí Colorado (sledujte na stanici Nova Sport 1). Ve 4:00 po půlnoci by si mohl odbýt svou premiéru v Calgary Jaromír Jágr, jehož Flames vyráží na led Anaheimu (sledujte na stanici Nova Sport 1).

lju TN.cz