Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 28.12. 2018 11:20
odhalení souboj raperů

Takhle vypadá Marpova ruka! Co se v zápase s Rytmusem stalo?

Marpo a jeho ruka po utkání s Rytmusem
Zdroj: Profimedia / instagram
Marpo a jeho ruka po utkání s Rytmusem

Marpo vyprodal O2 arenu a v zápase s Rytmusem byl jasně lepším boxerem. A i když slovenského rapera neposlal k zemi definitivně, tak vyhrál. Fanoušci sice žádali K.O., den po zápase ale Otakar Petřina odhalil důvod, proč to možná nešlo.

„Chci poděkovat Všem co dnes dorazili, nebo to sledovali u televize. Před dvěma měsíci jsem utrpěl při sparingu zlomeninu 4 žeber, takže to ve finále vypadalo jestli vůbec nastoupím. Zvládnul sem to. Za což jsem rád,“ přiblížil na svém instagramovém účtu okolnosti, které nikdo netušil.


„První, druhé a 3. kolo probíhalo jak sem chtěl. Samozřejmě sem si spletl, že třetí počítání a konec,“ glosoval s úsměvem moment, kdy vyplivl chránič zubů a myslel si, že zápas už skončil.

Rytmus a Marpo
Zdroj: Profimedia Rytmus a Marpo

V tu chvíli už ale bojoval s obrovskou bolestí a možná právě proto jeho box nebyl tak agresivní. „Ve 3. kole, jelikož jsem z tréninků měl už načatou zadní ruku, myslel že po jednom z úderů mám zlomenou ruku. Takže se mi pak už velmi špatně boxovalo. Ale i přes tu bolest sem to dotáhl do vítězného konce,“ vysvětlil možná pasivní závěr.


Nakonec poděkoval i rivalovi. „Respekt Rytmusovi, že tam vlezl Bylo to jak mistrovství světa v hokeji, byl to krásnej zážitek a všem patří obrovský díky! Přepsali jsme historii!“ říká Otakar „Marpo“ Petřina.

ram TN.cz