Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.6. 2018 12:37
instagram rozumné řešení

Takhle Berdych léčí bolavá záda. Nejlepší je na to moře a dovolená

Tomáš Berdych
Zdroj: Instagram
Tomáš Berdych

Tomáš Berdych se po sérii nezdarů na tenisových kurtech odhlásil z letošního WImbledonu. Sdělil, že mu lékaři doporučili klid a léčbu bolavých zad. První cesta za rehabilitací vedla na jih, k moři.

Tomáše Berdych čeká pád žebříčkem na pozice okolo 50. místa pořadí. Poslední zápas, který odehrál, bylo na trávě v Queen´s Clubu. Podlehl ale Julienu Benneteauovi z Francie.

Pak poslal do světa vzkaz: "Pár měsíců se všemožně snažím dát bolavá záda do pořádku, ale bohužel. Na doporučení lékařů si dávám pár týdnů klid a věřím, že se vrátím zdravý a silnější. Buduvás informovat, jak probíhá léčba. Držte palce," vzkázal.

První info o probíhající léčbě je tedy na světě. Pohled na zámořské lodě nohy na pláži léčí sám o sobě.

"Bohužel, dovolená přišla dříve než bych chtěl. Pojďme ale dál a užívejme si každého nového dne!" naspal v úterý na svůj instagram.

Tomáš Berdych
Zdroj: Profimedia Tomáš Berdych

Otázkou zůstává, zda se Tomášovi Berdychovi ještě podaří vrátit zpět na úroveň, kdy býval. Ještě loni a předloni hrál ve Wimbledonu semifinále. V roce 2018 ale vyhrál jen jedenáct zápasů.

I kdyby se to nepovedlo, Berdych nemusí litovat. V kariéře už vydělal jen na prize money skoro 29 milionů dolarů (cca 650 milionů korun). Další slušné peníze mu pak v kariéře vynesly sponzorské smlouvy.

 

 

ram TN.cz