Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 2. 2018
Tenis Bývalé manželství

Tajná svatba Rosola: Jak na ni reagovala exmanželka Ochotská?

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
Zdroj: Instagram

V lednu se bez povšimnutí tenista Lukáš Rosol potřetí v životě oženil. Vzal si bývalou tenistku a trenérku Petru Kubinovou. Přitom se poměrně nedávno rozešel a rozvedl s bývalou moderátorkou Michaelou Ochotskou. Jak na tajný sňatek reagovala?

Podle starších informací došlo k majetkovému vyrovnání mezi Rosolem a Ochotskou. A proběhlo bez problému a s tím, že obě strany měly být spokojeny.

 

 

Podle informací iDNES.cz proběhla svatba Lukáše Rosola a Petry Kubinové už v lednu a v tajnosti. Jak na to reaguje Ochotská? „Bez komentáře,“ odepsala na dotaz, který se týkal tohoto tématu, redakci eXtra.cz. „Fakt nemůžu, díky za pochopení,“ dodala na další dotaz. Asi z toho tak moc velkou radost nemá. S Rosolem ji však stále spojuje syn André.

 

Lukáš Rosol má už za sebou tři svatby. Jeho první ženou byla bývalá atletka Denisa Rosolová (dříve Ščerbová). Tento sňatek byl uzavřen v roce 2008 a manželství trvalo tři roky. Druhou svatbu měl Rosol v roce 2015 právě s Ochotskou. Jejich vztah skončil v listopadu loňského roku.

lju TN.cz