Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 1. 2018
tenis Gratulace od srdce

Tajemný vzkaz Štěpánka! Co vzkázal synovi Petra Kordy?

Sebastian Korda a Radek Štěpánek
Zdroj: profimedia.cz

Triumf Sebastiana Kordy v juniorské dvouhře na Australian Open nenechal chladným jen americké a české tenisové fanoušky, ale také legendárního Radka Štěpánka. Ten synovi talentovaného Petra Kordy pogratuloval a navrch přidal tajemný vzkaz!

"Dnes jsem měl poprvé v životě slzy v očích při sledování tenisu. Dojalo mě, když můj mladý bratr Sebastian vyhrál v Austrálii a zvedl nad hlavu trofej na stejném místě, jako to dokázal před 20 roky jeho táta Petr a jeho sestra," napsal Štěpánek na Facebooku.Co tím chtěl ten slavný tenista říci? Že by snad byl s Kordou spjat pokrevním poutem? Nic takového. Jde o to, že táta Korda trénoval Štěpánka i svého syna a z obou učňů se kromě skvělých sportovců stali i velcí přátelé, byť je od sebe dělí celých 22 let...


"Na fotce masíruju budoucího šampiona před 12 roky na US Open, kam přijel s tátou, který mě trénoval. Tam jeho srdce začalo bít pro tenis. Dobrá práce SPORTOVNÍKU, jsem na tebe hrdý! A teď už se Austrálie těší na Nellu Korda," poukázal Štěpánek na mladší ze dcer Petra Kordy.
Sebastian Korda
Zdroj: profimedia.cz

Nella se však stejně jako její sestra Jessica věnuje golfu.

fre TN.cz