Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.4. 2017 10:27
umí žít to je veget

Tady bydlí Djokovičovi: Slavný tenista si pořídil nový byt! FOTKY

Nový byt Novaka Djokoviče
Zdroj: Profimedia

Říkáte si, jak a kde asi bydlí ti nejlepší sportovci světa? Čas od času se poštěstí a na veřejnost se dostanou fotky, které odkryjí soukromí a luxus sportovních hvězd. Tenista Novak Djokovič si za pořádný balík pořídil nový byt v Miami, ve vysokém bytovém komplexu Eighty Seven Park. Chcete vidět, jaký má výhled, když si vychutnává ranní kávu? Podívejte se v naší galerii.

Tak tady je. Nádherný byt s výhledem na moře a terasou plnou okrasných květin exotického původu. Za tenhle "kvartýr" ale musel Djoker sáhnout hlouběji do kapsy, než pro tenisový míček. V přepočtu za něj totiž zaplatil zhruba 150 milionů korun!

 

 

A jak takový megaluxus vlastně vypadá? Tak třeba o koupelnu se ráno s manželkou a dětmi dělit nemusí, protože ty jsou v bytě dokonce tři a stejný počet ložnic, takže kdyby k němu přijel na návštěvu třeba jeho dobrý kamarád Radek Štěpánek, určitě nebude spát na karimatce.

 

14

GALERIE: Tady bydlí Djokovičovi: Slavný tenista si pořídil nový byt!

Zdroj: Profimedia

Byt Novaka Djokoviče

Hodnocení:

 

Dát si ráno před snídaní dvě až tři tempa v bazénu? Proč by ne, tady má jeden přímo na terase! Je vidět, že si současná světová dvojka zkrátka uměla vybrat. Nutno ale podotknout, že velkou roli v rozhodování sehrála i manželka Jelena, která si prý lokalitu v Miami doslova zamilovala.

 

No upřímně, kdo by si to tam taky nezamiloval, že? Vždyť i Jaromír Jágr s přítelkyní Veronikou si nemohou bydlení v Miami Beach vynachválit.

 

mm TN.cz