Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 8. 2017
Hokej Zase na ledě

Synovec Jágra je už po nehodě na skútru v pořádku. Zase hraje hokej!

Jiří Kalla a Jaromír Jágr
Zdroj: facebook
Jiří Kalla a Jaromír Jágr

Jiří Kalla, synovec Jaromíra Jágra, měl v prosinci na dovolené nehodu na skútru. Po ní musel dokonce podstoupit operaci a ve své noze si od té doby nosí "ozdobu" v podobě osmi šroubů. Také Kalla je mimo to, že v Jágrově klubu Rytíři Kladno dělá marketingového manažera, stále aktivním hokejistou. Kvůli zranění z havárie se však na led vrátil až teď po tři čtvrtě roce.

Čtyřiadvacetiletý synovec Jaromíra Jágra válí hokej za třetiligové Řisuty. Ty trénuje olympijský vítěz z Nagana Martin Procházka, který se však bez Jiřího Kally musel tři čtvrtě roku obejít.

 

 

Vše zapříčinila nehoda na skútru, která se Kallovi stala v prosinci v zahraničí. "Na to, že jsem boural v prosinci a chodit začal v dubnu, tak to je fyzicky v pohodě. Horší je to s hokejovostí, bude chvíli trvat, než se rozehraju," uvedl mladý útočník pro Kladenský deník po utkání s Děčínem, které celé odehrál.

 

Jaromír Jágr a Jiří Kalla po zlatém mistrovství světa v Německu
Zdroj: facebook Jaromír Jágr a Jiří Kalla po zlatém mistrovství světa v Německu

 

Kalla vedle hokeje vykonává funkci marketingového manažera v klubu Rytíři Kladno, kterému šéfuje sám Jaromír Jágr. K tomu dělá vysokou školu a má spoustu dalších koníčků. V minulosti se pokoušel probít do prvního mužstva Kladna, ale nakonec za něj nikdy nehrál.

lju TN.cz