Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.5. 2017 10:50
dělají to oba prý už mu to jde

Svůdná Kristelová o divokém Řepkovi: Učím ho, jak na to!

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Zdroj: facebook

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka a moderátorka Kateřina Kristelová si momentálně uživají moře a sluníčka na exotické dovolené. Jejich společnému soužití sice ze začátku nikdo moc nevěřil, ale jak to tak vypadá, láska jim stále kvete a podle zamilovaných fotek na sociálních sítích to vypadá, že jsou opravdu šťastní. Katka se ale pochlubila, že má přeci jen v něčem navrch a prozradila, co musí Tomáše učit!

Palmy, písečné pláže a dobře vychlazené míchané nápoje. Komu by se taková kombinace nelíbila. Tomáš s Katkou si zkrátka umí užívat a své pocity a dojmy veřejně sdílí na sociálních sítích.

 

 

Katka je v tomhle směru trochu vyspělejší a tak přiznala, že Tomáše zaučuje do tajů instagramu, kam bývalý obránce pražské Sparty bude přidávat své příspěvky.

"Není tam dlouho, tak ho učím, jak na to, aby to bavilo jeho, Vas /a to i ty, co nefandí Spartě," napsala ke společné fotografii, kde vyhlášený fotbalový bouřlivák jemně svírá svoji vyvolenou.

 

 

Tak snad ho to Katka dobře naučí a my se můžeme těšit, že po Jaromíru Jágrovi bude na instagramu aktivnější i další český sportovec, do kterého by to na první pohled řekl jen málokdo.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kateřina Kristelová šokuje: Uřízli jí část prsou a je o pět kilo lehčí!

ŠOK! Katka Kristelová ukázala maminku. Ta vypadá mladší než ona!

mm TN.cz