Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 9.10. 2015 10:15
průšvih zase ten alkohol

Švancara má podobný problém jako Limberský: Řídil opilý!

petr svancara
Zdroj: facebook.com

Bývalý fotbalista Petr Švancara chtěj zjevně napodobit umění slavnějšího kolegy Davida Limberského. Podle informací z policejních zdrojů měl známý útočník na začátku září po návratu z akce na stadionu Za Lužánkami řídit vůz Škoda Superb pod vlivem alkoholu. Policejní hlídka mu před půlnocí na ulici Sportovní v Brně údajně nejprve naměřila 0,99 promile a na druhý pokus 1,01.

Oblíbený „Švanci“ byl následně převezen do nemocnice na odběr krve. Na základě jeho výsledku (pod jedno promile) mu nehrozí obvinění ze spáchání trestného činu. Měl by však zaplatit mastnou pokutu a také přijít na nějaký čas o řidičský průkaz. To už se mu ostatně v minulosti stalo, když se „vybodoval“.
 

Švancara, jenž letos ukončil vrcholovou kariéru a baví se fotbalem v divizním Blansku, by se měl stát v dohledné době členem managementu prvoligové Zbrojovky Brno.
 


 

Policie pro isport.cz uvedla, že v inkriminovaný čas na ulici Sportovní opravdu zastavila řidiče v superbu, který měl pozitivní test na alkohol, ale jeho jméno odmítla potvrdit. „Nějaké resty mám, ale nebudu o tom mluvit,“ řekl Švancara na dotaz deníku Aha!

 

Ještě větší problém řeší momentálně jiný fotbalista David Limberský, který boural opilý ve svém Bentley. Podle informací televize Nova se český reprezentant dokonce dopustil trestného činu (měl v krvi více než jedno promile alkoholu) a bude muset k soudu. Toho se Švancara bát nemusí.

 

TN.cz

To nejlepší z iSport.cz