Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.7. 2016 15:47
galerie žhavé fotky

Sváděla Messiho, teď je z Miss Bumbum bohyně olympiády v Riu!

Suzy Cortezová
Zdroj: profimedia.cz
Suzy Cortezová

Možná si její jméno pamatujete. Není to tak dávno, co udělala pořádné dusno doma u fotbalisty Lionela Messiho. Teď se o Suzy Cortezové zase hodně mluví. Prestižní časopis Playboy totiž brazilskou držitelku o nejkrásnější zadeček vyhlásil bohyní blížících se olympijských her v Riu.

Ne snad, že by se o Suzy do té doby nevědělo, ale jestli se někdy opravdu pořádně proslavila, bylo to letos v dubnu. Tehdy se totiž postaral o pořádný rozruch u Messiho doma. Argentinskému kanonýrovi projevovala náklonnost velmi pikantním způsobem.Na sociálních sítích zveřejňovala lechtivé fotky v dresu největší barcelonské hvězdy. Messimu se sice snímky vítězky soutěže o nejkrásnější zadeček v rodné Brazílii možná líbily, jeho přítelkyni Antonelle Roccuzzové ale už tolik ne. Své drahé polovičce nařídila, aby si brazilskou nestydu na Instagramu zablokoval. A Messi poslechl.


110

GALERIE: Suzy Cortezová, Mis Bumbum z Brazílie

Zdroj: profimedia.cz

Suzy Cortezová - 1

Hodnocení:


Netrvalo ale dlouho a Suzy znovu ukázala, že má pro úspěšné fotbalisty slabost. Miss Bumbum tentokrát svým tělem dráždila Gerarda Piquého, Messiho spoluhráče z Barcelony. Je dost možné, že partnerka, populární zpěvačka Shakira, udělala stejné kroky jako Messiho přítelkyně.Teď je Suzy znovu v kurzu. Žádnou hvězdu ale tentokrát neloví. Prestižní pánský magazín Playboy ji totiž vyhlásil bohyní letošního sportovního svátku - letních olympijských her v Riu.

pha TN.cz