Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.6. 2016 12:51
video+fotky sportovní noviny

Suchoň po boku světové tenistky. Sport moderovala nová dvojice!

Zdroj: TV Nova

Pro diváky, kteří předem nic netušili, to bylo překvapení. Nedělní Sportovní noviny neuváděl podle zajetých zvyklostí jen jeden sporťák, ale fanoušky provedli nejnovějšími zprávami hned dva moderátoři. Po boku Petr Suchoně se objevila jeho přítelkyně, světová tenistka Klára Koukalová. Jak se jim dařilo?

Oblíbený moderátor Petr Suchoň připravil společně se svojí přítelkyní pro diváky televize NOVA pořádné překvapení. S Klárou Koukalovou, držitelkou sedmi turnajů okruhu WTA a vítězkou Fed Cupu z roku 2014 , odmoderoval nedělní Sportovní noviny.

Anketa

Jak se vám líbila na obrazovce dvojice Petr Suchoň - Klára Koukalová?

Hlasovalo 67 lidí.

"Měl jsem vedle sebe tenisového profíka a partnerku v jedné osobě. Co víc si může člověk přát," lebedil si Suchoň. "Bál jsem se jen toho, aby nebyla lepší než já. A bohužel se to potvrdilo," smál se oblíbený moderátor.


17

GALERIE: Petr Suchoň a Klára Koukalová na zkoušce v TV Nova

Zdroj: Jakub Deml

Petr Suchoň a Klára Koukalová

Hodnocení:


Netradiční pojetí relace si užil, to je bez debat. "Mrzí mě, že to skončilo tak rychle. Střihli bychom si klidně půlhodinové zprávy," zdůraznil Suchoň, který by se nebál ani dalšího společného vystoupení se svojí přítelkyní. "Když by šlo zase o nějaký speciál, klidně bych do toho šel znovu," dodal.A jak se moderace Sportovních novin líbila Kláře Koukalové? "Moc jsem si to užila. Mohla jsem zůstat v klidu, protože jsem věděla, že ať se stane cokoli, Petr mi pomůže," prozradila 34letá tenistka, která se v žebříčku dvouhry dokázala probojovat do elitní světové dvacítky.


Uvidíme, třeba se po vydařené premiéře brzy dočkáme dalšího repete. Byli byste pro? Hlasujte v anketě!

pha TN.cz