Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 17:25
video veselá kopa

Strýcová baví! Fanoušek ji pozval na večeři. Reakce stojí za to!

Barbora Strýcová
Zdroj: Twitter

Tenistka Barbora Strýcová si v prvním kole turnaje v Birminghamu poradila s Julií Putincevovou z Kazachstánu. Navíc stihla opět i pobavit fanoušky, když jí nevyvedlo z míry ani pozvání od fanouška, které obdržela přímo na kurtu.

První zápas travnaté sezóny pro Barborz Strýcovou nepředstavoval vážnější překážku. S Julií Putincevovou z Kazachstánu si poradila dvakrát 6:3 a prošla do dalšího kola.
 

Překvapení pro českou hráčku však přišlo bezprostředně po zápase. Při rozhovoru přímo na kurtu totiž přes komentátora dostala pozvánku na rande. "Tohle je od Steva. Říká, Barboro, moc rád sleduji tvoji hru. Vím, že jsi vdaná, ale je šance jít tenhle týden na večeři?" pobavil přítomné publikum včetně samotné Strýcové.

 

 


 

A ta možná Steva překvapila. "Ahoj, Steve. Za prvé, nejsem vdaná," odpověděla se smíchem. "Ale mám přítele," dodala před pobavenými tribunami. V tu chvíli možná její ctitel začal ztrácet naději, tu mu ale vzápětí česká tenistka vrátila. "Ten tu ale není, takže bychom mohli na večeři jít," řekla se šibalským úsměvem.

Steve se tak možná dočká vysněného setkání, otázka je, co na to bude říkat Bářin přítel, muzikant David Kraus. Snad vše vezme s humorem jako jeho milá.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Je při tom hodně sprostá? Tenistka Strýcová hupsla do postele Davida Krause

FOTO: Nejkrásnější tenistka na světě žádá od soudu miliony! Dali byste jí je?

msl TN.cz