Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2017 13:17
Úmrtí Nešťastná náhoda

Oblíbený americký fotbalista přejel svou dceru. V nemocnici zemřela!

Todd Heap
Zdroj: Profimedia

Bývalý americký fotbalista Todd Heap zažívá ty nejtěžší dny v životě. Jako rodič pěti dětí o jedno přišel a navíc ho nešťastným omylem připravil o život on sám. Svým náklaďákem totiž tříletou dcerku přejel, když couval, neviděl ji. I přes rychlý zásah záchranky Heapova dcera svým zraněním podlehla.

Mezi fanoušky byl během kariéry profesionálního amerického fotbalisty Todd Heap velmi oblíbený. Ale i lidé, kteří za život rozdají plno úsměvů na tvářích a často visí na plakátech v pokojích mladých sportovních nadšenců, jsou jen lidé s lidskými problémy.Jeden takový právě Todd Heap v posledních dnech řeší. On i jeho rodina jsou na dně. Zemřela totiž jejich tříletá dcerka, jedna z pěti Heapových dětí. A byl to právě bývalý hráč amerického fotbalu, kdo za to byť nešťastnou náhodou může.

 Právě kvůli rodině před čtyřmi lety Heap s hraním skončil. O jednoho člena však přišel tak, že ho přejel náklaďákem. V pátek, když couval ze svého domu na silnici, jeho dcerka vběhla omylem pod vozidlo, Todd Heap ji vůbec neviděl.I přes rychlý zásah záchranné služby už Heapově dceři lékaři nedokázali pomoci. V nemocnici svým zraněním podlehla. "Naše srdce jsou s Toddem, Ashley (jeho manželka) a jejich rodinou," píše se v prohlášení klubu Arizona Cardinals, kde Heap působil.

lju TN.cz