Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 08:38
fotbal porážka v olomouci

Stramaccioni reaguje po prohře: Sparta vytváří novou generaci!

Andrea Stramaccioni
Zdroj: Profimedia

Doba hájení je dávno u konce a přesto se pražské Spartě stále nedaří. Nedělní prohra 0:1 na půdě Olomouce rozhodně nepotěšila fanoušky, ani vedení letenského velkoklubu. Trenér Andrea Stramaccioni ale našel další vysvětlení, proč se jeho svěřencům nedaří.

Sparta si dala za úkol důstojně dohrát podzimní část naší nejvyšší fotbalové soutěže, ale po výhře 1:0 nad Jihlavou přišla studená sprcha v podobě prohry na půdě momentálně druhé Sigmy Olomouc.

 

 

Kde byla příčina neúspěchu tentokrát? Těžko říct, ale trenér letenských Stramaccioni přispěchal s dalším vysvětlením, proč se Spartě nedaří.

 

"Zabudováváme nové hráče, jako je Hovorka, Mavuba, Štetina. Každý z nich se snaží ukazovat ve všech zápasech, že jsou a mohou být plnohodnotnými hráči pro tak velký klub, jako je Sparta. Tohle je vytváření nové generace, která tu pro Spartu bude. Ať už tuhle generaci povede Stramaccioni nebo jiný trenér," vysvětlil italský trenér v rozhovoru pro web idnes.cz.

 

Anketa

Povede na jaře už Spartu jiný trenér?

Hlasovalo 397 lidí.

 

Sparta na podzim vyhrála venku pouze dva zápasy a na druhou Olomouc ztrácí už sedm bodů. Bojovat tak může maximálně o třetí, nebo čtvrtou příčku ale Slavia a Liberec nedají body nikomu zadarmo.

mm TN.cz