Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2016 12:11
legenda tanečník

Straky si vyhlédly blyštivý klenot! Do Anglie lákají vyhaslou hvězdu

Ronaldinho
Zdroj: Twitter

Možná na něj mnozí z vás už dávno zapomněli. Držitel Zlatého míče, mistr světa ale hlavně famózní technik, který nejlepší léta své kariéry zažil v Barceloně pod vedením Franka Rijkaarda a po boku Samuela Eto'a. Celým jménem Ronaldo de Assis Moreira alias Ronaldihno. Anglický fotbalový klub Newcastle United láká zapomenutou hvězdu do Premier League a nabídl jí exkluzivní smlouvu!

Svého času uměl motat hlavy obráncům jako žádný jiný hráč pohybující se po evropských trávnících. V roce 2005 si v Lize mistrů proti Petru Čechovi dovolil zatančit "sambu" a bezmocného brankáře Chelsea dokonale zaskočit bodlem.

 

 

Těch momentů bylo zkrátka nespočet. Po odchodu z Barcelony do AC Milán ale začala Ronaldinhova sláva spíše upadat a v roce 2011 se vrátil do rodné Brazílie, kde vystřídal čtyři kluby, než se stal volným hráčem.

  

  

Agenti britského Newcastlu ale měli oči na šťopkách a nyní ohlásili šokující zprávu. Ronaldinhovi nabídli roční kontrakt, v přepočtu zhruba na 200 milionů korun, aby pohaslou brazilskou hvězdu dostali do černo-bílého dresu!

 

"Zahrát si ještě sezónu na ostrovech vidí Ronaldihno jako ideální zakončení své bohaté kariéry," prozradil agent Barry O’Connor.

 

Pokud Ronaldinho na nabídku kývne, mají se nejen fanoušci v Premier League na co těšit!

mm TN.cz