Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 12. 2018
Boxer Z nejhoršího pryč

Po tvrdém KO šlo hvězdě o život: Před Vánoci přišla skvělá zpráva!

Adonis Stevenson
Zdroj: Profimedia

Na začátku prosince obletěly svět záběry, ze kterých doteď běhá mráz po zádech. Bývalý mistr světa v boxu Adonis Stevenson inkasoval v souboji s Ukrajincem Olexanderem Gvozdykem tvrdé KO. Kanadský boxer teď ale dostal předčasný dárek k Vánocům – po třech týdnech se Stevenson probudil z kómatu.

Dobré zprávy přinesla veřejnosti boxerova přítelkyně. "Uzdravuje se obklopen rodinou a lékaři. Adonis je šampion v ringu a stejné úsilí a odhodlání teď prokazuje při zotavování," uvedla novinářům Simone Godová s tím, že boxer, který byl v kritickém stavu, utrpěl v ringu traumatické poranění mozku.

 

 

Kanadský profesionální boxer Adonis Stevenson inkasoval od ukrajinského soupeře Olexandera Gvozdyka tvrdý knockout. Po něm se šampion WBA v polotěžké váze svalil k zemi a už nevstal.

 

 

Stevenson byl od roku 2013 šampionem WBC a devětkrát titul úspěšně obhájil. V sobotním 32. duelu v kariéře utrpěl druhou porážku, o deset let mladší Gvozdyk, bronzový olympijský medailista z londýnské olympiády 2012, jej poslal k zemi v 11. kole.

lju TN.cz