Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2017
Fotbal 1. fotbalová liga

Stoch řval "smrt Spartě". Naváděl ho prý ten, který ztrapnil Altintopa!

Miroslav Stoch
Zdroj: Profimedia
Miroslav Stoch

Pokřik Miroslava Stocha, který směrem ke kotli křičel "Smrt Spartě," má dozvuk v diskuzi sešívaných. Ti přišli s tím, že fanoušek, který slovenského středopolaře instruoval ke zpívaní staré hymny, je ten, který odmítl věnovaný dres Halila Altintopa.

Miroslav Stoch po utkání MOL Cupu, který Slavia vyhrála nad Třincem 5:1, šel slavit s fanoušky do kotle. Tam se ho ujal jeden z příznivců sešívaných, který byl podle klubové diskuze tím, který v srpnu odmítl věnovaný dres Halila Altintopa a hodil mu ho zpět.

 

 
Jednalo se o dočasného šéfa kotle, kterého si všimla média i po zmíněném utkání s Třincem. To zase Stochovi dal do ruky megafon a diktoval mu slávistickou hymnu - jenže tu starou, kde nechybí pokřik "smrt Spartě". Když toto slovní spojení v roce 2006 zpívalo při děkovačce slávistické trio včetně tehdejšího kapitán Stanislava Vlčka, byl z toho problém. Vlček kvůli tomu dokonce přišel o pásku. 

 

Jestli z toho bude poprask i tentokrát, to se uvidí v dalších dnech. Každopádně slávistické příznivce jejich oblíbenec Miroslav Stoch pobavil.

 

Anketa

Vadí vám, že Stoch řval pokřik "smrt Spartě"?

Hlasovalo 295 lidí.

lju TN.cz