Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 5. 2018
Tenista Že by vysvětloval?

Štěpánek vyrazil s Vaidišovou na Čapí hnízdo: Proběhlo usmiřování?

Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek
Zdroj: Profimedia
Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek

V týdnu se v médiích řešil románek bývalého tenisty Radka Štěpánka a kontroverzní celebrity Ornelly Koktové. Zatímco Štěpánek všechno popírá, Ornella tvrdí opak. A vzhledem k tomu, že Štěpánek žije se svou bývalou manželkou Nicole Vaidišovou, se kterou čeká dítě, možná chtěl doma ve všech věcech udělat jasno. Tedy doma úplně ne, ale na Čapím hnízdu.

"Je to absolutní nesmysl a dál nemá cenu se v této žumpě pohybovat, protože takto může říci kdokoli cokoli o komkoli," řekl k údajné nevěře a románku s Ornellou Koktovou pro Blesk.cz Radek Štěpánek. Právě tam vyplula celá věc na povrch. "Chodila s Radkem Štěpánkem, pak tam byl nějakej fotbalista," řekla matka Ornelly při natáčení pro zmíněné médium. "Dneska se s Radkem nestýkám, ale napsali jsme si třeba na Vánoce," vyjádřila se k tématu i sama Ornella.

 

 

Tak jako tak to asi neudělalo doma u Štěpánku klidnou atmosféru. Tenisový pár očekává narození potomka a tak se oheň na střeše do krámu nikomu nehodí. Možná proto vzal Radek Štěpánek Nicole na farmu Čapí hnízdo, kde mohlo dojít k případnému usmiřování. Tedy pokud vůbec nějaké bylo zapotřebí.

 

Nicole Vaidišová
Zdroj: Instagram

 

Nicole si přidala na Instagram fotku z Čapího hnízda, na které ukázala zakulacené bříško. Na snímku vypadala spokojeně a užívala si pobytu v bazéně. Následně přidala na svůj učet ještě další příspěvek a ten hovoří o pohodičce „rodiny Štěpánků“ úplně…

 

Radek Štěpánek
Zdroj: Instagram

 

Radek a po jeho boku čtyřnohý mazlíček. Tahle trojka se vydala na loď a kochala se přírodou v okolí Čapího hnízda. "Jsem rád, že se žumpa zavřela," dodal pro Blesk na téma Ornella Radek Štěpánek a tím to celé zřejmě končí.

TN.cz