Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2017
Tenis Plno emocí

Vrátil se Štěpánek k Vaidišové? Takhle zní jeho odpověď! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Byla to tisková konference, kterou nakonec doprovodily emoce a plno slz. Radek Štěpánek se loučil po šestnácti letech se svým trenérem Markem Všetíčkem. Zejména ten byl z tohoto konce hodně naměkko. Na závěr přišla řeč i na spekulace ohledně toho, jestli se český tenista vrátil ke své bývalé manželce Nicole Vaidišové.

Dnes skončil unikátní příběh této dvojice. „Jsme tu proto, že jsme se s Markem rozhodli po šestnácti letech ukončit naší spolupráci. Dohodli jsme se tak,“ řekl v úvodu Radek Štěpánek. „Když jsme se poprvé setkali, Radek si zrovna dával frankfurtskou polévku a po ní guláš s osmi knedlíky,“ vzpomínal na společné začátky trenér Marek Všetíček.

 

Konkrétní důvod rozchodu Radka Štěpánka a Marka Všetíčka nezazněl. „Cítili jsme oba, že nastal moment, kdy by ten náš šestnáctiletý příběh měl skončit. Až odtud odejdeme, budeme i nadále dobří přátelé,“ uzavřel toto téma Štěpánek. Během tiskové konference se aktéři neubránili slzám.

 

 

Nedělní fotbalové utkání mezi pražskou Spartou a ostravským Baníkem nenabídlo jen drama na hřišti, ale i romantiku v ochozech. Mezi fanoušky se bok po boku objevili exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová.

 

 

Ti se v roce 2010 vzali, ale o tři roky později rozvedli. A tak když se zase objevili spolu, začalo se spekulovat o tom, jestli tvoří znovu pár. „Já myslím, že o tom bylo už napsáno všechno a není třeba to dál komentovat,“ řekl Štěpánek, který tak nepotvrdil to, že s Vaidišovou šel na fotbal jen jako kamarád, ale ani nevyvrátil to, že je mezi nimi něco víc.

 

Jestli se tato tenisová láska zase obnovila, nebo jestli šlo skutečně jen o kamarádsky strávené odpoledne, lze jen těžko usuzovat.

lju TN.cz