Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 10:57
Oslavenec Krásné přání

Štěpánek má narozeniny: Takto mu přála jeho láska Vaidišová! FOTO

Radek Štěpánek slaví narozeniny
Zdroj: Profimedia
Radek Štěpánek slaví narozeniny

Pokud jste doposud pochybovali o tom, jestli jsou někdejší manželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová znovu spolu, nejnovější fotka ze sociální sítě bývalé tenistky vás přesvědčí. Pár navíc můžete často potkat v centru Prahy ruku v ruce. Dnes Štěpánek slaví 39. narozeniny a Nicole mu veřejně poslala pěkně zamilované přání – na fotku se podívejte v tomto článku.

Spousta indicií vedla k tomu, že se bývalý tenisový (manželský) pár Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová dal zase dohromady. Teď už není o čem pochybovat. Fotka, kterou si Vaidišová dala na svou sociální síť totiž mluví za vše. Se Štěpánkem se na ní líbá u moře a při té příležitosti mu přeje k jeho dnešním 39. narozeninám. „Happy Bday,“ stojí v popisku, který je věnovaný oslavenci.

 

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová
Zdroj: Instagram Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová

 

Vedle textu je také smajlík zobrazující dědečka (jako vtípek k věku jen pár dní bývalého tenisty) a smajlík s pusinkou. Snad už jen popřát Radkovi, ať je s Nicole spokojený a ať si užívá života i bez tenisové kariéry, kterou ukončil v polovině listopadu. Všechno nejlepší!

lju TN.cz