NHL Hokejová noc

Starý lišák Jágr: Takto uchvátil internet. Zachytili jste to? VIDEO

Jaromír Jágr
Zdroj: NHL media

Jaromír Jágr má za sebou premiéru v týmu Calgary. Kvůli té si přivstalo i mnoho lidí, byť Flames hráli na ledě Los Angeles od 4:30 ráno. Už asi víte, že česká legenda nebodovala a necítila se herně úplně dobře. Jágr však předvedl jinou parádu. Možná jste si jí během přenosu ani nevšimli.

Jaromír Jágr se dočkal premiéry v dresu Calgary Flames a to v zápase na ledě Los Angeles Kings. Flames se i díky gólu Michaela Frolíka podařil vstup do utkání a po dvou třetinách vedli 2:1. Domácím se ale podařilo vyrovnat a zápas šel do prodloužení, kde hned na začátku vsítil branku Calgary Monahan a Flames vyhráli.

Nedal gól, nepřihrál a v bodování pravdy byl na -1. "Necítil jsem se moc dobře, nemám natrénováno, můžu se ještě hodně zlepšovat," přiznal Jágr po zápase. Přesto se teď o jednom momentu, který se ho týkal, hodně diskutuje. Podívejte se, o co vlastně šlo a co vám během sledování zápasu možná uniklo…

Když se na bránu Flames řítil Trevor Lewis, Jaromír Jágr ho nestíhal. A nestíhal ho ani obránce Matt Bartkowski. Legenda přesto vymyslela něco, jak útočníka Kings dojet. Jágr hokejkou postrčil Bartkowského do zad, aby zrychlil jeho bruslení, doslova to vypadalo, jako kdyby mu říkal: "Sakra hýbni tím zadkem," a pomohlo to. Obránce Calgary stačil Lewise dojet a vypíchnul mu kotouč, aby se nedostal k zakončení.