Aktualizováno 15.12. 2018 18:54

Ohnivé peklo: Chuligáni Sparty terorizovali fotbalovou Příbram!

Běsnění fandů Sparty v Příbrami

Příznivci fotbalové Sparty předvedli další demonstraci proti špatným výsledkům klubu. Nespokojenost s děním v klubu dali najevo na začátku posledního podzimního utkání v Příbrami. Z tribun naházeli na hřiště dělbuchy a stadion vypadal chvílemi jako válečná zóna.

Ač už se před utkáním vedly spekulace o tom, že zápas Příbrami se Spartou  bude rizikový vzhledem k řádění chuligánů, hlásících se k pražskému klubu, utkání začalo poklidně.

Zdroj: Profimedia Běsnění fandů Sparty v Příbrami

Jenže klid trval jen pouhé čtyři minuty. Pak přistály na hřišti desítky dělbuchů a zápas musel být přerušen.

Hráči opustili hřiště a spoušť se pokoušeli uklidit hasiči, které Příbram pro sobotní zápas pro jistotu povolala. Nehrálo se asi sedm minut, hráči se pokoušeli udržet v tempu u střídaček a sudí Jílek po pětiminutové pauze zase zápas nechal rozehrát.

Klid příznivcům Sparty nedodává ani výkon hráčů. Letenští sice vedli v Příbrami po gólu Tetteha 1:0, v nastavení první půle, které nakonec trvalo 11 minut právě kvůli řádění chuligánů, vyrovnal z trestného kopu Jan Rezek.

Sparta je v krizi a tři zápasy v řadě nevyhrála. Fanoušci si žídají konec sportovního managementu.