Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.12. 2010 09:33

Sáblíková na Sportovci roku opět bojovala s podpatky

Martina Sáblíková
Zdroj: Mediafax
Martina Sáblíková pózuje s trofejí pro vítěze ankety Sportovec roku.

Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala v anketě Sportovec roku svoje třetí vítězství.

Navzdory faktu, že Sáblíková byla díky zisku dvou zlatých olympijských medailí a jednoho bronzu neoddiskutovatelnou favoritkou, tak se jistou vítězkou necítila být.
 

"Úspěchů bylo letos strašně moc, nikdo si nemohl být předem ničím jistý. Všichni ti sportovci, celá desítka, byli výborní. Ocenění mě velmi těší, člověk si alespoň znovu uvědomí, co vlastně dokázal," řekla fenomenální rychlobruslařka, pro níž bylo možná těžší si pro cenu dojít, než ji získat.
 
Vzhledem k tomu, že podobných slavnostných příležitostí při nichž se musí "hodit do gala" vzhledem k jejím úspěchům bývá stále více, tak s elegantními lodičkami s podpatky stále svádí líté bitvy.  "Podpatky nejsou moje oblíbená záležitost. Je na nich trošku jiná stabilita než na bruslích," prohlásila s úsměvem.
 
"Musím říct, že než jsem šla na toto vyhlášení, tak jsem řekla trenérovi, že bych potřebovala nůž na pravé noze trochu dovnitř, protože se mi na tom špatně chodí," vykládala na pódiu.
 
Je známou osobností českého sportu, výběr oblečení a vizáž tudíž nemusí už sama řešit. "Většinou to dělá někdo jiný a já pak jen přijdu a vyberu si," podotkla. S líčením nemá vůbec žádný problém. "Které ženě není příjemné, když ji někdo nalíčí a nemusí to dělat sama?" odpověděla rozverně otázkou. "Ale pořád platí, že mám radši tepláky," ujistila.

 

tn.cz / ČTK