Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2015 19:02
velké přiznání

ZÁHADA KALHOTEK! Soukalová poslala Jágrovi spodní prádlo!

Jaromír Jágr a Gabriela Soukalová
Zdroj: isifa.com
Jaromír Jágr a Gabriela Soukalová

Pamatujete? Příběh slavných kahotek stříbrné Gabriely Soukalové se stal jedním z hitů v českém táboře na olympijských hrách v Soči. Stačila roztomilá prostořekost krásné biatlonistky a hned bylo o čem psát. Jenže nyní vyšlo najevo, že její kalhotky se opravdu ztratily!

Sympatická biatlonistka v rozhovoru pro deník Sport potvrdila, že po její hlášce se opravdu strhla kalhotková mánie. Stačila přitom jen jedna věta. "Už jsem tam nemohla nechat ani půl vteřiny. Možná kdybych si o dvakrát míň nevytahovala kalhotky, běžela bych rychleji o setinu sekundy, ale o víc už ne," řekla tehdy po stříbrném závodě.
 

A okolí se chytlo. Odpovědí přišlo spousta a zareagoval i Jaromír Jágr. "Gábino, jestli je to pravda, tak příště musíš jet naostro a máme zlato," psal tehdy ještě dobře naložený Jágr na svém facebooku.


A Soukalová nyní prozradila, že na to konto Jágrovi své kalhotky poslala. "Milý Jardo, děkuji za radu, už je nebudu potřebovat. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám. A přilepila jsem je na čtvrtku, dala do obálky a poslala,“ řekla v rozhovoru pro iSport.cz.
 

Jenže kalhotky se zřejmě ztratily. Jágr totiž nereagoval a Soukalová podezírá svého manažera Jiřího Hamzu, že dopis Jágrovi radši zabavil. Anebo má Jágr kalhotky Gábiny Soukalové opravdu doma?
 


ČTĚTE TAKÉ:

Biatlonistka Soukalová se dostala na reklamní plakát. Bohužel je na něm k nepoznání

Soukalová bude Koukalová? Biatlonistka randí s badmintonistou

isport.cz