Publikováno 16. 1. 2011

Norové Kjölstad a Hattestad vyhráli sprint dvojic v Liberci

Ola Vigen Hattestad
Zdroj: oficiální zdroj

Norové Johan Kjölstad a Ola Vigen Hattestad vyhráli nedělní závod Světového poháru lyžařů-běžců v Liberci v týmovém sprintu klasickou technikou.

Druzí skončili Švédové Mats Larsson a Jesper Modin, třetí místo obsadil další norský pár v sestavě Eirik Brandsdal - John Kristian Dahl.

Hattestad měl na veseckém okruhu dvojnásobnou radost. Po sobotním triumfu v individuálním závodu uspěl i v nedělním sprintu dvojic. Ani jeden z českých párů se do finále neprobojoval. Kožíškovi s Koukalem chyběly k postupu tři desetiny sekundy.