Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2014 10:16
NÁROČNÁ PŘÍPRAVA

Krásná biatlonistka Soukalová a tvrdý drill. Úsměv nečekejte

Zdroj: TV Nova

Česká biatlonová hvězda Gabriela Soukalová začala přípravu na novou sezonu a opět trénuje v Novém Městě na Moravě společně s mužskou reprezentací. Letošní letní dril je ale pro Soukalovou tak náročný, že už musela dokonce několikrát předčasně opustit trénink.

Soukalovou zná celý svět jako bezstarostnou a stále usměvavou šampiónku a často i zpívající šoumenku. V těchto dnech ale na tváři Gábiny Soukalové úsměv jen tak neuvidíte.
"Nejsem ve své kůži," řekla Gabriela Soukalová. Na první pohled toho má, česká kráska jak se říká plné kecky. Fyzicky je naprosto vyčerpaná.
 

"Opravdu fyzicky náročné tréninky,nejen silové, ale vytrvalostní a rychlostní a jsem z toho nějaká nesvá," prozradila. "Bolí mě z toho celý člověk," dodala.
 

Soukalová je však známá svou houževnatostí. Snad to nepřežene. "Během ani ne dvou týdnů je to už potřetí, co odešla z tréninku ,tak toho už má asi dost," řekl její reprezentační kolega Ondřej Moravec.
 

"Bude lepší si někdy ubrat a vynahradit si to další den až budu mít víc energie," je zodpovědná Soukalová a své k tomu přidává i Ondřej Rybář, šéftrenér české biatlonové reprezentace. "Tohle období je objemově nejtěžší," řekl.
 

Jenom pro představu reprezentanti denně na kolečkových lyžích ujedou až 80 kilometrů a další hodiny biatlonisté stráví v posilovně a na střelnici. To všechno proto, aby v zimě znovu mohli válcovat celý biatlonový svět.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Krásná biatlonistka Soukalová skvěle zpívá, máme video jako důkaz

Krásná i bez kombinézy: Podívejte se na nejodvážnější snímky Gabriely Soukalové

TN.cz