Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2015 10:40
Co za tím stálo?

Pravda vyšla najevo! S jakou dívkou podvedl Tiger svou Lindsey?

Tiger Woods
Zdroj: Twitter

Před několika dny oběhla sportovní svět zpráva o rozchodu krásné lyžařky Lindsey Vonnové a golfisty Tigera Woodse. V jejich společném prohlášení se psalo, že jeho důvodem je nedostatek času a hektické životy obou sportovců. Teď ale konečně známe pravdu! Tiger zase podváděl.

Jeden z nejlepších golfistů světa si v minulých letech zažil své, když vyšly najevo všechny jeho sexuální románky, za které platil. S Lindsey to však vypadalo, že všem podobným excesům je konec. Málokdo však věřil, že za rozchodem těchto hvězd bude jen nedostatek času.
 

Románek s jinou ženou se měl odehrát v únoru na Manhattanu, když se Woods odhlásil z jednoho z turnajů.

Tiger Woods s Lindsay Vonnovou - rozchod
Zdroj: Twitter

Blízký přítel slavného páru o aféře promluvil. „Lindsey zjistila, že v Tigerově životě byla jiná žena. Stalo se to znovu na cestách, přesně tak, jako s Elin (bývalá Woodsova manželka). Když si ale uvědomil, že ho s neznámou ženou vidělo mnoho lidí, začal si dělat starosti a nakonec se Lindsey přiznal. Sám to ale jako podvádění nevidí, jen si tím uvolňuje stres.“


Woods se byl v minulosti se svou závislostí na sexu léčit v jednom ze zdravotních středisek. Jak to ale vypadá, léčba mu nakonec vůbec nepomohla.

TN.cz