Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 5. 2015
Co se stalo?

Konec velké lásky! Kráska Lindsey už se slavným golfistou nechodí

Tiger Woods s Lindsay Vonnovou - rozchod
Zdroj: Twitter

Kráska Lindsey Vonnová, jedna z nejlepších alpských lyžařek světa, a golfová legenda Tiger Woods ukončili svůj tříletý vztah. A co se vlastně stalo? Woods má za sebou už několik šokujících milostných eskapád, ale tento rozchod do nich rozhodně nezapadá. Jeho důvod je typický pro mnoho slavných sportovních párů.

Každý z nich zveřejnil informace o rozchodu v trochu jiné formě. Woods napsal fanouškům soukromý příspěvek na svém webové stránce, Lindsey o něm informovala skrze Facebook. A jaký byl jeho pravý důvod?

Lindsay Vonn a Tiger Woods
Zdroj: Twitter

"Po třech letech jsme se s Tigerem rozhodli ukončit náš vztah. Navždy však budu v dobrém vzpomínat na věci, které jsme spolu zažili. Bohužel oba vedeme neuvěřitelně hektické životy, které nás nutí trávit většinu času odděleně. Navždy ale budu Tigera obdivovat a respektovat. Jeho nádherná rodina bude mít v mém srdci vždy speciální místo."

 

Ještě před měsícem doprovázela Vonnová slavného golfistu na Masters, kam se vrátil po volnu, které si sám vzal, aby mohl trénovat.

Woods s Vonnovou a dětmi
Zdroj: Twitter

Rozchod by mohl oběma sportovním hvězdám pomoci v jejich kariérách, na které se teď mohou plně soustředit. Fanoušky krásného páru však tato zpráva nepotěší. Lindsey vypadala úžasně vedle Tigerových dětí, a golfista se s ní naopak více otevřel světu a konečně plně ukázal svou osobnost. Takovým situacím je však konec.

TN.cz