Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.1. 2012 20:17

VIDEO: ZM*D, ulevil si Berdych. Pak na něj diváci bučeli

Zdroj: YouTube.com
Témata:

Tomáš Berdych si na Australian Open znepřátelil publikum. Když ho Almagro nastřelil u sítě nepřijal omluvu. Když se vracel k základní čáře, ulevil si slovíčkem „fu*ker“, což v překladu znamená něco jako haj*l, zm*d. To diváci ještě pochopili. Jeho chování po konci utkání už ale nebrali.

Berdych dotáhl vyrovnaný zápas do vítězného konce a po posledním míčku mu diváci tleskali a aplaudovali, když ale Berdych nepodal Španělovi ruku, začali na něj hodně hlasitě bučet.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Berdych postoupil do čtvrtfinále, kde na něj čeká Rafael Nadal, ale zřejmě bude muset počítat s tím, že proti němu bude stát celá Rod Laver aréna. Diváci v Melbourne si totiž hodně zakládají na férovosti a sportovním přístupu.

Anketa

Udělal Tomáš Berdych dobře, že po zápase nepodal Almagrovi ruku?

Hlasovalo 1014 lidí.

A Berdychovo počínání se jim zkrátka nelíbilo. Jsou zvyklí na elegantní přístup Rogera Federera, zdravou naštvanost Rafaela Nadala i Novaka Djokoviče. Ale aby světová sedmička nepodala po utkání soupeři ruku, to se jim nelíbilo.
 

PODÍVEJTE SE, jak na Berdycha bučeli i během rozhovoru na kurtu i při jeho odchodu do šaten.


 

Berdych
Zdroj: YouTube.com Tomáš Berdych leží na kurtu poté, co jej Almagro nastřelil.

Almagro
Zdroj: YouTube.com Almagro Berdycha trefil do ruky, ale hned se šel k síti omluvit. Berdych jeho omluvu nepřijal.

"Rozhodl jsem se tak, ruku mu nepodal a nemám z toho dobrý pocit. Můžete mě kritizovat, můžete říct svůj názor, ale 5:5, 0:30 volnej celej kurt a chtěl mě trefit do obličeje ze 3 metrů. Když máš celý kurt volný tak se to nedělá...stejně jak by se měla podávat ruka...ale co je moc to je moc! Jsem tenista a ne ragbista," napsal Berdych na facebooku.

Berdych
Zdroj: YouTube.com Tímto geste se Berdych po utkání rozloučil s Almagrem. Ruku mu nepodal.

jpz TN.cz