Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.7. 2012 17:56
PŘÍMÝ PŘENOS NOVA SPORT a voyo.cz

Sledujte ŽIVĚ čvrtfinále Wimbledonu!

Petra Kvitová
Zdroj: isifa.com
Témata:

Stanice NOVA Sport a server VOYO.cz vám přináší přímé přenosy z Wimbledonu.

Pro české fanoušky byla největším dnešním tahákem pochopitelně čtvrtfinálový zápas Petry Kvitové se čtyřnásobnou wimbledonskou šampionkou Serenou Willimsovou. Z postupu do semifinále se nakonec radovala americká tenistka.
 

PRO SLEDOVÁNÍ PŘÍMÝCH PŘENOSŮ Z WIMBLEDONU KLIKNĚTE SEM.
 

S bývalou světovou jedničkou se Kvitová střetla dosud jen dvakrát a oba zápasy v roce 2010 prohrála. "Od té doby jsem se zlepšila, můj tenis šel nahoru. Ona hraje pořád dobře, ale ne jako tehdy. Bude to jiné," věřila Kvitová.
 

Poprvé s ní prohrála jasně na Australian Open, podruhé v londýnském semifinále, což je zatím poslední porážka Kvitové ve Wimbledonu. Dnes ale Kvitová věřila ve velkou odvetu.
 

Úterní čtvrtfinálový den bude vypadat přibližně takto:
 

Ve 13:00 dnes začneme utkáním mezi Argentincem Del Potrem a Španělem Ferrerem. Hned po skončení tohoto zápasu nastoupí na Centrální dvorec právě Petra Kvitová proti Američance Sereně Williamsové.
 

Hrají se ale i další zápasy, které můžeme do programu zařadit dle vývoje jednotlivých utkání. Za pozornost určitě stojí čtvrtfinále ženské dvouhry mezi Viktorií Azarenkovou a Tamirou Paszekovou.
 

V případě, že běloruská tenistka vyhraje, tak se vrátí na post světové jedničky. Stanout na nejvyšší pozici světového žebříčku může v případě zaváhání Azarenkové Polka Radwaňská, která hraje s Ruskou Kirilenkovou.

TN.cz