Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.10. 2014 17:28
galerie nová celebrita

Seznamte se! Je jí teprve 16 let a její táta byl slavný tenista

Lesja Kaf a Jevgenij Kafelnikov
Zdroj: Instagram
Lesja Kaf a Jevgenij Kafelnikov

Neuvěříte. Ano, dcera slavného tenisty Jevgenije Kafelnikova vyrostla do krásy a není divu, že už se začíná živit, jako příležitostná modelka. Lesje je teprve 16 let a tak její táta asi musí pořádně hlídat, kdo se kolem krásky motá.

Je nejslavnějším ruským tenistou. Sport, který byl kdysi v jeho zemi skoro zakazovaným, dokázal zpopularizovat jak dvěma grandslamovými tituly, tak i zlatem z olympiády v Sydney. Na prize money vydělal přes 17 milionů a vzal si modelku Mašu Tiškovovou.


118

GALERIE: Lesja Kaf

Zdroj: Instagram

Lesja Kaf - 10

Hodnocení:


 

V roce 1998 se jim narodila dcerka Olesja a tři roky po olympijském triumfu se Kafelnikov rozhodl odejít z tenisového prostředí a dal se na poker. Začal navíc podnikat v nemovitostech a prostě si užíval života. Vztah s Mašou dlouho nevydržel, ale dcerka na svého tátu nezanevřela a naopak se po jeho boku stále častěji začala objevovat.
 

A vypadá to, že za čas bude "Lesja Kaf" jak si dívenka začala říkat, ještě populárnější, než její táta. Fotografie z jejího instagramu už pomalu zaplavily internet. A to ani dívenka nemusí sportovat.
 

TN.cz