Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2015 13:43
velký přehled kim searsová

NADÁVALA BERDYCHOVI: ŠEST VĚCÍ, které byste o ní měli vědět

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho
Zdroj: isifa.com
Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho

Kdo je ta sprostá holka, co nadávala Tomášovi Berdychovi? Kim Searsová, přítelkyně a nyní už i snoubenka Andyho Murrayho, má ráda zvířata a se svými psy ráda i spí. A také prý nosí šaty lepší než její královská Výsost Kate Middleton. Ale prostě: mluví jak dlaždič.

"F**king have that you Czech flash f***!"
 

Ta slova, aniž by je kdo slyšel, obletěla svět. Stačilo odezírat z úst Kim Searsové. Probůh, co si to ta slečinka dovolila? Bylo to tak horké? Ale možná byste měli vědět, kdo je Andyho Kim.


112

GALERIE: Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho

Zdroj: isifa.com

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho - 3

Hodnocení:


Kim Searsová je malířka.
Její specialitou jsou portréty zvířat. Na svých internetových stránkách vystavuje dokonce svá nejlepší díla. A pokud vás zaujal obraz psích kamarádů Maggie a Rustyho, pak věřte, jsou to právě domácí mazlíci Andyho Murrayho a Kim Searsové.

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho - 4
Zdroj: isifa.com Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho


A ještě jedna pikantérie. Když se Andymu podaří vyhrát nějaký turnaj, prý dovolí psiskům spát s ním a Kim v posteli...


Kim je s Andym osm let. Seznámil je vlastně táta Nigel Sears, který je tenisovým trenérem. Andy začal posílat tehdy osmnáctileté Kim sms zprávy a květiny a tím si ji získal. Od roku 2009 bydlí spolu ve Skotsku, i když vztah přerušila půlroční pauza. Ale asi to bez sebe nemohli vydržet, a tak se k sobě vrátili.


Kim si potrpí na dobrou módu.
I na Australian Open ukázala, že má radši opravdové módní kousky, šaty a kostýmy než všední džínovou módu. Ta jí navíc podle odborníků ani moc nesluší. Také docela často střídá účesy.

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho - 9
Zdroj: isifa.com Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho


V roce 2013, když Andy Murray vyhrál Wimbeldon, měla na sobě šaty z kolekce Victorie Beckhamové a britská média dokonce hodnotila, zda není lépe oblečená než populární Kate Middleton.


Kim prý rozumí tenisu. Aspoň to tvrdí Andy. "Jednou z věcí, která mi opravdu pomáhá, je to, že rozumí sportu. Byla u něj od dětství, byla zvyklá cestovat se svým tátou po turnajích. To mi samozřejmě pomohlo. A také si s ní o zápasech můžu naprosto seriózně popovídat, má dobrý názor," říká britský tenista.


Kim se brzy stane paní Murrayovou.
Možná tento pár dohnali ke kroku i novináři, kteří se dlouho ptali, kdy bude svatba. "Nepřemýšlel jsem o tom dosud," tvrdil Murray před vítězným Wimbledonem 2013. Za rok bylo ale všechno jinak.

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho - 6
Zdroj: isifa.com Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho

Nejslavnější trofej získal, a tak měl zřejmě čas na to, aby se zamyslel. Zásnuby už proběhly, i když má blonďatá přítelkyně tenisového šampiona možná o trochu horší prstýnek než Ester Sátorová.


Kim je sprostá.
To je poslední a čerstvé zjištění. Po malém skandálu, kdy z jejích úst sršela slova začínající na "fu..", si toho všimla média na celém světě. Pryč byl rázem obraz distingované dámy. Ale abychom Kim nekřivdili. Slovíčka pronášela ve chvílích velkého stresu a možná jimi i Tomášovi Berdychovi lichotila. "F**king have that you Czech flash f***!"

Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho - 5
Zdroj: isifa.com Kim Searsová, snoubenka Andyho Murrayho


Sice "fakovala", ale slovíčko flash může zase posunout význam trochu jinam. Takže zvoláním: "Tady to máš, ty českej zku*venej modýlku!" vlastně potvrdila, že jí image elegána Tomáše Berdycha docela imponuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Po letech se zjevila sexuální ikona Kurnikovová. A je krásnější než dřív

VIDEO PLNÉ EMOCÍ: Šokoval tenistku českého původu žádostí o ruku

US Weekly TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.1. | 15:39 lup3
16
Až takhle bude titulovat manžílka požadujíce miliony liber, tak se bude smát ...
30.1. | 13:51 amperek50
-9
Vzdyt Berdych je namachrovanej z m r d tak cemu se vsichni divej
28.5. | 11:25 Anna Pražanová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Jezisi,koho tahle chudinka zajima.Vsak on ji taky posle nekdo brzy do pr de le.
30.1. | 21:55 Ukradeny Trotl
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím jak vy, ale mě nyní zajímá více situace u nás než to co si nějaká pipina myslí nebo nemyslí o nějakém "čutálistovi". Nevím jak vy, ale mě tenis neživí a nikdy živit nebude. A ve své podstatě mě neživí ani toto: http://goo.gl/CDEHll Co to je? BULA, návrh změny Ústavy a ...
30.1. | 19:13 tomáš fuk
2
Náhlasit nevhodný komentář
jsem ji teda napsal že je" you are normal imbecile" mam tady naty lidy nervy že bych je stahnul z kůže za živa zm-rdi
30.1. | 17:08 Roman Richter
1
Náhlasit nevhodný komentář
No a co. Tak si zanadávala. Novináři dělaj, jak kdyby nikdy při hře nobo sportu soupeři neřekli "a máš to ty ha***e!"... pozérové ...
30.1. | 15:53 lup3
12
Náhlasit nevhodný komentář
Je to stejně divný a zajímal by mě názor právníka. Ten Čech je v té nadávce asi za hranou. Známý kdysi za komančů řekl spolupracovníkovi, že je maďarská kurwa. Dostal za to podmínku a procenta z platu, za urážku národa a nepomohlo mu, že říkal, že on přece je Maďar a kurwa je taky. Posoudili to ...
30.1. | 15:39 lup3
16
Náhlasit nevhodný komentář
Až takhle bude titulovat manžílka požadujíce miliony liber, tak se bude smát Berdich
30.1. | 15:38 lup3
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Jeednou jsem nedobrovolně skejsnul v Anglii a nudíc se jsem celej den pendloval po městě. Kdybych jí k večeru potkal, tak bych si z ní sednul na pr del jak je krásná... to co jsem za ten den viděl byla antikoncepce účinější než DANA. jedna baba hnusnější než druhá. Takže když nejsou holky krev a ...
30.1. | 15:34 optimas
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímavé, že na novinkách tu větu mají úplně jinou a jinak přeloženou. Tak a kdo má teď pravdu
30.1. | 15:24 lup3
15
Náhlasit nevhodný komentář
Na to, že je jí 26,nebo kolik má vrásky, že by si s ní vytřely zrak i čtyřicítky který znám. Nic neumí a tak je to jen laciná, teda spíš drahá ludra. V Hamburku na St. Pauli je každá druhá hezčí než ona a asi nebudou ani tak sprostý. Toto je model Chánov.
30.1. | 14:25 damned1
3
Náhlasit nevhodný komentář
ad: amperek50 Přátelé či závist? Holt plácá do míčku za dobrej keš. Ty plácáš do kláves zadara. A teď hádej, kdo si plácáním víc vydělá...