Reklama
Reklama
Aktualizováno 6.7. 2014 09:59
POHÁDKOVÉ PENÍZE

KVITOVÁ vydělala 30 milionů za hodinu! Nahlédněte do její kasičky

Kvitová
Zdroj: isifa.com

Petra Kvitová je veleúspěšná tenistka a od soboty také dvojnásobná wimbledonská vítězka. Ruku v ruce s obrovskými triumfy jdou pohádkové příjmy. O české řeznici z Fulneku se dá říct, že je ideální nevěstou. Vždyť naposledy vydělala 30 milionů za hodinu.

Kvitová toho už vyhrála opravdu hodně, ale největšími úspěchy jsou dva triumfy ve Wimbledonu. Poprvé slavný turnaj ovládla v roce 2011, podruhé se jí to povedlo letos. Kromě toho má na svém kontě další deset turnajových vítězství a je i dvojnásobná vítězka Fed Cupu.
 


Každý úspěch na nabité mezinárodní scéně znamená i slušný finanční příjem. Jak to tedy v pokladničce Petry Kvitové vypadá? Ještě před letošním Wimbledonem si vydělala v přepočtu na české koruny 250 milionů korun, tedy čtvrt miliardy. Letos před Wimbledonem už si přišla na 12 milionů, ale turnaj v All England Clubu tuto částku výrazně navýšil.
 

V sobotu před zápasem měla za účast ve finále jistých 30 milionů. Pak ale během hodiny zničila Kanaďanku Eugenii Bouchardovou a tato cifra se zdvojnásobila. Ano, vítězka Wimbledonu si přijde na 60 milionů korun.
 

S trochou nadsázky se tak dá říct, že Kvitová vydělala 30 milionů korun za hodinu. Řekněte sami, není tato česká bojovnice ideální partií?
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

ANKETA: Která česká tenistka je největší kráskou Wimbledonu? Hlasujte!

Sexy Bouchard: Tuhle kočku porazila Kvitová ve finále Wimbledonu

TN.cz
Reklama

 

Reklama