Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 20. 9. 2011

Střela, gól, výhra! Hokejová Plzeň vsadila na partnerství s BET-AT-HOME.COM

Hokej, Plzeň, BET-AT-HOME.com
Zdroj: Oficiální zdroj

Jeden z nejlepších hokejových týmů české historie HC Plzeň vsází do budoucna na mezinárodní sázkovou kancelář bet-at-home.com, tedy na nového hlavního sponzora úspěšného klubu.

Právě včas, tedy k zahájení hokejové sezóny, jedná online sázková společnost bet-at-home.com o sponzorství a partnerství s jedním z nejznámějších českých hokejových klubů – HC Plzeň 1929. Jako oficiální hlavní sponzor bude poskytovatel hazardních her podporovat český tým po dobu tří sezon.To znamená, že na naše uživatele čekají skvělé kurzy a ještě lepší boje na ledě a to až do dubna 2014.
 

V rámci společné tiskové konference, která se konala na domácím stadionu, oznámila bet-at-home.com společně s týmem HC Plzeň 1929 oficiální informace, které se týkaly budoucí spolupráce obou stran.

Hokej, Plzeň, BET-AT-HOME.com
Zdroj: Oficiální zdroj

"Jsme si jisti, že v bet-at-home.com získal HC Plzeň 1929 silného a stabilního partnera. A jelikož se silní spojují, aby byli ještě silnější, věříme, že síla společnosti bet-at-home.com umocní sílu plzeňských Indiánů“, říká prezident HC Plzeň Martin Straka. “A protože ŽIVOT JE HRA a plzeňský hokej je krásná hra, těšíme se na společnou cestu za tím, co všichni chceme. RADOST ZE HRY, VÝHRY A VÍTĚZSTVÍ!” dodává Straka.
 

Slibné partnerství, ze kterého těží obě strany
 

"Naše společnost nabízí novým partnerům kromě tradiční prezentace loga společnosti na dresech a obchodní značky bet-at-home.com v print a online médiích, také know-how. Naší obchodní značkou podporujeme již několik let sportovní kluby naší země, i různé další evropské kluby. Při uzavření sponzorství je pro nás důležitá dlouhodobá spolupráce. Sportovní sponzoring pro nás znamená interakce s fanoušky, kteří jsou také našimi zákazníky. Zajištěno tak je, že se lehčeji dostaneme do podvědomí našich fanoušků," upřesňuje mluvčí společnosti Claus Retschitzegger.
 

"Lední hokej dodává naší značce tu správnou dynamiku a nezbytný týmový duch. Je pouze několik druhů sportu, které jsou pro většinu lidí atraktivní a zajímavé a které se perfektně
hodí ke značce bet-at-home.com. Již nyní se těšíme na spoustu společných branek," dodává Retschitzegger.

TN.cz