Aktualizováno 25.3. 2015 15:51
Příběh jak z filmu!

Težká zranění a kóma! Teď se chlapec směje od ucha k uchu

Hráči Capitals s Bmanem
Zdroj: Twitter

Několik týdnů byl v kómatu a bojoval o život. Teď se šestiletý Bensten Schone směje od ucha k uchu po boku hráčů Washingtonu Capitals. Mladý fanoušek má zážitek, o kterém se mu dříve ani nesnilo. Zní to bláznivě? V Americe je možné všechno!

Bensten si hrál s kamarády v okolí svého domu, když ho zrazilo projíždějící auto a s mladíkem to nevypadalo vůbec dobře. Po přepravě do nemocnice zůstal dlouhé týdny v bezvědomí a bojoval s těžkými poraněními.

 

Jeho milující strýc Tyler se rozhodl malému chlapci založit hastag na Twitteru #pray4bman. Chtěl, aby se Bensten dostal do povědomí lidí skrz sociální média a ti se za něj modlili. Během chvíle se tenhle příběh dostal ke každému a rodina chlapce obdržela spoustu přání k brzkému uzdravení Bmana. Teď už mu totiž nikdo neřekne jinak než touto přezdívkou.

 

Celé záležitosti si také všimli v Capitals, kteří se za malého hocha začali modlit. Po jeho zázračném uzdravení se některé hvězdy tohoto týmu rozhodly Benstena navštívit. Bman se mohl těšit z přítomnosti opravdu velkých hráčů. Alexandr Ovečkin, Nicklas Bäckström, Mike Green, Michael Latta a Tom Wilson strávili v pondělí s mladíkem celý den.

Capitals navštívili Bmana
Zdroj: Twitter

 

Hokejisté přijeli za Bmanem přímo domů, kde se s mladíkem fotili a nakonec si i zahráli pozemní hokej venku před barákem. Tento příběh se šťastnou tečkou se stal inspirací pro další rodiny, které se můžou dostat do podobných nesnází.

 

vot TN.cz