Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2011 14:33

Vondráčková porodila Plekancovi syna. Vyroste z něj hokejista?

Témata:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec dostali předčasný vánoční dárek. Dříve než bylo v plánu, porodila zpěvačka syna Matyáše.

Velmi šťastné období prožívá Tomáš Plekanec. Nejen, že se mu v NHL daří, navíc mu jeho přítelkyně dala to nejcennější, co může. Porodila mu dítě. Syn Matyáš přišel na svět v Montrealu už v neděli a to měsíc před termínem, který pár oznámil veřejnosti.
 

PSALI JSME:

Vondráčková: Rodit budu v Kanadě, je to tu super
 

Plekanec se vrátil domů z Los Angeles, kde Montreal naposledy hrál, právě včas, aby mohl být u porodu. Kvůli tomu, aby mohl být se svou manželkou a synem, se nezúčastnil ranního tréninku s týmem. "Tomášovi všichni gratulujeme. Bylo štěstí, že se to stalo zrovna v době, kdy jsme nebyli na výjezdu, takže Tomáš mohl být u toho. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, která se může v životě přihodit," blahopřál Plekancovi jeho spoluhráč Mathieu Darche.
 

Podívejte se na rozhovor s Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem několik dní před porodem:


 

Ještě v sobotu jsme s Plekancem přitom mluvili po zápase v Los Angeles a nic nenasvědčovalo tomu, že se porod blíží. "Ještě je čas, takže uvidíme, teď jedeme domů. Všechno je jak má být a já se hodně těším," řekl Plekanec.
 

Lucie před necelým týdnem jen prozradila, že to asi bude kluk. "No vypadá to že jo, protože co ten tam dělá, ten vždycky když začne hokej, když začne ten humbuk kolem, tak to jsou kotrmelce, takže já bych řekla, že už trénuje," řekla s úsměvem zpěvačka.

 

Anketa

Stane se ze syna Vondráčkové a Plekance hokejista?

Hlasovalo 959 lidí.

Seriózní kanadská média sice nesdělují informaci o narození potomka hokejisty a zpěvačky v samostatných zprávách, ale The Gazette informaci zmiňuje v článku o situaci v kádru týmu Montreal Canadiens, do něhož se vrací útočník a nejlepší střelec mužstva Max Pacioretty po třízápasovém trestu za faul na obránce Pittsburghu Krise Letanga.

 

"Paciorettyho návrat způsobí dominový efekt ve složení útočných řad. Bude v linií s Tomášem Plekancem, který byl v pondělí (na tréninku) omluven, protože jeho manželka v neděli porodila syna, a Brianem Giontou," píše The Gazette. Na narození chlapečka reagovali Plekancovi spoluhráči gratulacemi na svých účtech v sociálních sítích. Zprávu převzala další média.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Devětadvacetiletý Tomáš Plekanec a jednatřicetiletá zpěvačka, filmová, muzikálová a divadelní herečka Lucie Vondráčková se letos 17. červenci téměř tajně vzali v Praze v kapli Svaté Kláry v Troji. O měsíc později oznámili, že čekají potomka. Plekanec je klíčovou postavou týmu Montreal Canadiens, v němž působí od roku 2003. V roce 2010 v Montrealu prodloužil smlouvu o šest let a nový kontrakt mu zajišťuje celkový příjem ve výši 30 milionů dolarů. Lucie Vondráčková skončila letos druhá v anketě Zlatý slavík. Má na kontě 12 hudebních alb.

 

TN.cz

Diskuze

6.12. | 12:13 Věra Homolová
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nejsem žádná učitelka, ale hodně mi vadí tolik chyb v článku. Co to jsou za lidi, co píšou tyto články? Jaké mají vzdělání? NOVO nestydíš se ???????
6.12. | 12:08 vladimír Kopriva
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na těch dětech je nejlepší to jejich dělání! Plekancovy se dobře dělalo protože Lucy je šikovná baba,hmmmmmmmmmm!
6.12. | 11:57 Kristýna Jurečková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně si už opravte ty chyby!!! Je to trapné, že ani velká televize si sama neumí napsat článek : kotrmelce, takže já bych řekla, že už trénuje," ŘEKL??, s úsměvem.. a ostatní jak vidím jste si už opravili. rudolfhary - Já ho tipuji na kominíka, nebo prodavače v trafice :-pp 2)
6.12. | 11:12 rudolfhary
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já myslím že ze synáčka bude zedník a nebo pokrejvač :-)))
6.12. | 10:23 bobomyl
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jedna zlatokopka porodí a máme se z toho asi zbláznit..
6.12. | 09:51 Kristýna Jurečková
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to je pěkná kravina. Rodiče nemůžou rozhodovat za dítě, to ono samo si musí až vyroste říci co ho baví a co chce dělat. Když ho do "hokeje, nebo zpívání" budou nutit násilím a dítě to nebude bavit, tak mu to akorát zprotiví a bude to nesnášet. Je to největší kravina co jsem ...
5.12. | 22:32 samovar
0
Náhlasit nevhodný komentář
No jestli měl při porodu na nohách brusle, tak to bude hokejista, ale jestli držel v ruce mikrofon, v tom případě asi bude po mamince.