Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 8. 2013
NENÁVIDĚNÝ

VIDEO: Na hvězdného baseballistu bučeli a řvali: Steroidy, steroidy!

Zdroj: TV Nova

Největší hvězda baseballu Alex Rodriguez dostal trest kvůli dopingu. Nezahraje si více než 200 zápasů. Kromě obrovských peněz přišel i o důvěru fanoušků. Rodriguez se odvolal, a tak zatím smí hrát, ale diváci na něj bučeli.

Ten chlap je idolem amerických kluků. Seznam jeho rekordů by byl na půlku zpráv. Už jednou se Rodriguez k dopingu přiznal. Bral testosteron a růstový hormon. Fanoušci mu odpustili a jelo se dál. Jenže letos přišel druhý problém.
Fanoušci na něj celý zápas bučeli a pokřikovali: "Steroidy, steroidy...."
 

"Je to jako bych bojoval o život. Musím se bránit, dostal jsem trest a odvolám se. Proces ještě neskončil," řekl Rodriguez.
 

Rodriguez spolupracoval s klinikou, která sportovcům dodávala zakázané látky. Naopak nespolupracoval s vyšetřovací komisí a dostal na poměry baseballu exemplární trest. 211 zápasů. To je do konce příští sezóny. Na platu přijde o 702 milionů korun.
 

Rodriguez je v Americe celebrita, za pět let si vydělá tolik, co třeba Jágr za celou kariéru. Po rozvodu randil s Madonnou, Kate Hudson nebo Cameron Diaz.
 

Kromě Rodrigueze bylo potrestáno dalších 12 hráčů. Protože spolupracovali s vyšetřovací komisí, dostali jen 50 zápasů. A-Rod se ale odvolá a až do konečného verdiktu bude hrát dál. A bučení na něj bude pokračovat.

TN.cz