Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.11. 2012 15:40
Svolala tiskovku

Špotáková chce miminko! Oznámí zítra, že je těhotná?

Bára Špotáková se svým přítelem Lukášem Novotným
Zdroj: Mediafax
Bára Špotáková se svým přítelem Lukášem Novotným

V sobotu ovládla už pošesté prestižní anketu Atlet roku a nyní slavná oštěpařka Barbora Špotáková zvažuje, že si dá závodní pauzu a bude se věnovat rodině. Je dost možné, že dítě už je na cestě.

Od olympiády v Londýně se hodně mluví o tom, že si nejlepší česká atletka možná vybere mateřskou dovolenou. S přítelem Lukášem Novotným tvoří už řádku let harmonický pár a nikdy se netajila tím, že rodinu založit chtějí. Přišel teď ten správný čas?
 

"Bylo by to možná logické. Právě teď, kdy těch atletických medailí je hodně a není to jen na mně. Přiznám se, napadlo mě to, ale takové věci se nedají dost dobře naplánovat, a ještě před celým národem. Však se dozvíte, jestli to bude aktuální,“ prohodila Špotáková na sobotním galavečeru.
 

A hned na úterý svolala mimořádnou tiskovou konferenci! Co chce na ní sdělit, když se s novináři viděla už před pár dny? Zatím nikdo neví, podle všeho to ale vypadá, že oštěpařská královna čeká svého prvního potomka!

"Co k tomu mám říct? Já už babičkou jsem díky synovi, ale když to vyjde, tak budu moc ráda. Přála bych si to, ale nechci nic zakřiknout,“ konstatovala bez bližších podrobností maminka Báry Ludmila Špotáková.

TN.cz