Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 9. 2013
přehled dostanou se tam?

Sportovci do voleb? Zaremba bude zvedat preference Dělnické strany!

Ota Zaremba
Zdroj: isifa.com
Ota Zaremba

Předčasné sněmovní volby zalarmovaly politické strany a na kandidátky stran se opět chystají sportovci. A politické strany získaly zajímavá jména! Například olympijský vítěz Ota Zaremba se pustí do boje za Dělnickou stranu!

Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) by pokládala za volební úspěch, pokud by v říjnových předčasných volbách překonala pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Sněmovny. Kampaň postavila na setkávání s obyvateli, hodlá na ni vynaložit asi 300.000 korun a hlavně, veze sebou Otu Zarembu. Ten stojí v čele kandidátky ve Zlínském kraji.


Jan Nezmar
Zdroj: Mediafax

 

Své jméno spojili s politikou i fotbalisté. Trenér František Komňacký a liberecký funkcionář Jan Nezmar budou podporovat Stranu práv občanů Zemanovci.


Komňacký
Zdroj: TV Nova

 

Hokejista Robert Kysela podpoří Janu Bobošíkovou, je dokonce lídrem bloku Hlavu vzhůru v Ústeckém kraji.


Lídr ČSSD za Liberecký kraj Pavel Ploc
Zdroj: Mediafax

 

Tradiční souboj proběhne na Liberecku. Bývalý skokan na lyžích Pavel Ploc vede kandidátku ČSSD, v tamní krajské ODS je trojkou jeho bratr Tomáš.
 

Původně figuroval na kandidátce Babišova hnutí ANO na Zlínsku i sportovní moderátor Václav Tittelbach, ze zdravotních důvodů ale nakonec odstoupil.

Václav Tittelbach
Zdroj: TN.cz

ram TN.cz