Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2014
To je konec

ŠOK! Železný dal kopačky Báře Špotákové! Proč ji nechce trénovat?

Jan Železný, Barbora Špotáková
Zdroj: Mediafax

Jako blesk z čistého nebe přichází zpráva, že fenomenální oštěpařka Bára Špotáková přišla o svého trenéra, legendárního Jana Železného!

Špotáková přitom pod Železného dohledem dominovala a měla božskou formu. Přesto se s bývalým olympionikem a světovým rekordmanem rozchází. Podle Blesku za tím stojí Bářiny mateřské povinnosti.


Přitom ještě v sobotu na vyhlašování tradiční ankety Atlet roku se všechno zdálo v úplném pořádku. Špotáková už posedmé anketu ovládla a radost mohl mít i Železný, který se stal trenérem roku.


Jenže Špotáková při děkovné řeči dala jasně najevo, že i když ji sportovní úspěchy nadále těší, přece jen je teď mámou malého Janka a tomu se chce věnovat.


A to prý Železný nedokázal skousnout. Olympijská legenda je totiž zvyklá dávat tréninku vše a totéž vyžaduje i od ostatních. A evidentně neřeší, jestli se mu vzepře mladý talent nebo mnohásobná vítězka, která má medailí plné vitríny.


Železného se dokonce pokoušeli přemlouvat i hlavouni Dukly, pod kterou Špotáková i Železný patří, veterána ale neobměkčili.

TN.cz