Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 19. 9. 2012
způsobil evakuaci

Snowboardista ve vězení! Hvězdný White vyváděl opilý v hotelu

Shaun White
Zdroj: isifa.com

Má dvě zlaté medaile z olympiády, supermodelku za přítelkyni a spoustu milionů v bance. Legenda světového snowboardingu Shaun White (26) si teď udělal taky pořádnou ostudu. V luxusním hotelu Loews Vanderbild v americkém Nashvillu vyváděl opilý tak, že ho šupem poslali do chládku.

Olympijský vítěz z Turína 2006 a Vancouveru 2010 v U-rampě strávil noc za mřížemi kvůli opilství a výtržnictví.

Shaun White
Zdroj: isifa.com

Ve dvě hodiny v noci spustil požární alarm a způsobil totální evakuaci hotelu. Všichni hosté museli opustit své pokoje. White chtěl v nastaném zmatku utéct, zničil přitom hotelový telefon a pustil se do jednoho z hostů.
 

Zběsilý útěk skončil posléze nárazem do plotu, při němž se opilý snowboardista zranil na hlavě a museli ho odvézt do nemocnice.

Shaun White řádil v hotelu
Zdroj: isifa.com Hotel Loews Vanderbild, jehož evakuaci White způsobil

Na policejní fotografii je „Létající rajče“, jak se mu kvůli zrzavým vlasům přezdívá, vidět s modřinou na oku. Protože odmítl podepsat předvolání, zůstal přes noc v base.
 

Na facebooku se pak omlouval. „Slavil jsem s rodinou a kamarády, a trochu jsem to přehnal. Způsobil jsem trable rodině, přátelům, obchodním partnerům, hotelu a jeho hostům. Je mi to líto,“ sypal si popel na hlavu.

Shaun White
Zdroj: isifa.com

Pro sebe si nechal informaci, zda se bujarých oslav zúčastnila i jeho izraelská kráska Bar Refaeliová, s níž se poprvé nechal vidět v srpnu během olympiády v Londýně.
 

ija TN.cz