Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2013 11:03
problémy doma

NEVĚRA! Skokana Jandu podvedla a opustila manželka!

Jakub Janda s manželkou
Zdroj: Instagram, www.jakub-janda.com

Měl se soustředit na svou zřejmě poslední sezonu, misto toho ale řeší vážné rodinné starosti. Skokana na lyžích Jakuba Jandu (35) opouští podle deníku Blesk pár měsíců před olympiádou v Soči jeho manželka Lucie, s níž má tříletého synka Olivera.

Velkolepá svatba někdejší světové superhvězdy skoku na lyžích a jeho krásné přítelkyně se konala teprve před šesti lety. Lucie ovšem bývala k vidění na závodech už mnohem dříve a svého milého všemožně podporovala. Časem se ale všechno změnilo.

 

Jakub Janda
Zdroj: Mediafax

 

"Poslední měsíce to mezi námi není dobré. Je to spíš hodně špatné," posteskl si vítěz Světového poháru z roku 2006 Blesku. Janda chtěl rodinu udržet pohromadě už kvůli malému Oliverovi. "Usiloval jsem o to, aby bylo opět všechno při starém. Problém je, že se tam vyskytl někdo třetí," přiznal skokan, který prý zatím s manželkou stále bydlí.

 

 

Jandovi, který ve své nejlepší sezoně vyhrál i slavné Turné čtyř můstků, se přitom začalo znovu dařit. Majitel stříbra a bronzu z mistrovství světa 2005 Vyhrál po dlouhých osmi letech závod letní Grand Prix v ruském Nižném Tagilu, chce uspět i v zimě a  v Soči se rozloučit s parádou. Stejně těžký boj ho ovšem zřejmě čeká i v rodině.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Novomanželů ubývá, počet rozvodů roste! Kdy přichází na české manžele krize?

Nevěry by se měly odpouštět. Ve vztahu by byla nuda! šokovala krásná herečka Kristýna Leichtová

Modelka Kelly Brook v slzách. Přišla partnerovi na několik milenek!

TN.cz