Publikováno 25. 6. 2015
to je frajer

Rozhodčí tanečník! Takhle to rozbalil na Světové lize

Zdroj: facebook.com

V budějovické Budvar Aréně se odehrálo další kolo Světové volejbalové ligy. Češi sice podlehli silné Francii 0:3 na sety, během jedné z přestávek se ale hodně pobavili. Čárový rozhodčí se nechal zlákat maskotem a zaplněné aréně zatancoval.

Není úplně zvykem, aby se do programu přestávek zapojovali rozhodčí. Většinou to schytá někdo z ochranky. V Budějovicích se ale, během druhého technického time-outu ve druhém setu, téhle netradiční vložky dočkali. Čárový rozhodčí nasadil masku a spolu s maskotem si dali nefalšovaný taneční duel.

Budvar Aréna byla nadšená. Přeci jen neuvidíte takhle rozjetého rozhodčího každý den. Diváci se tak dočkali drobné náplasti za prohraný duel. Češi se sice snažili, ale na silné Francouze nestačili. Ve třetím setu byli sice blízko snížení na 1:2 na sety, Francouzi ale prokázali své obrovské zkušenosti a třetí set už si nenechali vzít. Utkání tedy ukončili ve třech setech.